10- (19-09-2019) - (00080) - İzmir SMMM Odasının Düzenlemiş Olduğu (Ege Odaları Platformu) 17. Türkiye Muhasebe Standartları Sempozyumu
20 Eylül 2019 Cuma
10- 1.OTURUM ve Konusu "Finansal Raporlamaya İlişkin Kavramsal Çerçeveye Genel Balkış" Oturum Başkanı Prof.Dr. F.N.Can Şımga Muğan (Modav Başkanı) ve Panalistler Yerlerini Aldıktan Sonra Sayın Muğan Kısa Kürsüye Gelerek Bir Konuşma Yaptı.
Sunum; İSMMMO Y.K.Üyesi Halim Bursalı, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Yücel Akdemir' le" Mesleki Gündem "
Pandemi Sürecinin Devam Ettiği Bu Günlerde Malatya'dan İlahiyat Öğrencisi Selin Coşkungül, Yeminli Mali Müşavir Cevdet Akçakoca İle Bursa' yı Birleştirdi
Sunumlar; Yalçın Sütütemiz - (Kısa Çalışma Ödeneği Mevzuatı ) ve Cengiz İçyer - (Kısa Çalışma Ödeneği Bordro Uygulamaları) Hk. Sunumlarını İzleyebilirsiniz.
TÜRMOB - Video Seminer - Corona Virüs Nedeni İle Çalışma Hayatında Uygulanabilecek Düzenlemeler.
8- Tarihçi Yazar Sacide Bolcan Sunumlarına Devam Ederken, Zaman Zaman Sanat Yönetmeni Gani Müjde Söyleşiye Katılarak Söyleşiye Apayrı Bir Zenginlik Kazandırırdı. Bu Arada Mustafa Özden Katkı Sundu. Bu Özel Günde Moderatör; Burcu Özden Konuşmacılara Teşekkür Ettikten Sonra Plaketleri Verildi.
6- Tarihçi Yazar Sacide Bolcan Sunumlarına Devam Ederken, Zaman Zaman Sanat Yönetmeni Gani Müjde Söyleşiye Katılarak Söyleşiye Apayrı Bir Zenginlik Kazandırdı
5- Tarihçi Yazar Sacide Bolcan Sunumlarına Devam Ederken, Zaman Zaman Sanat Yönetmeni Gani Müjde Söyleşiye Katılarak Söyleşiye Apayrı Bir Zenginlik Kazandırdı.
4- Tarihçi Yazar Sacide Bolcan Sunumlarına Devam Ederken, Zaman Zaman Sanat Yönetmeni Gani Müjde Söyleşiye Katılarak Söyleşiye Apayrı Bir Zenginlik Kazandırdı.
3- Moderatör; Burcu Özden, İlk Sözü Tarihçi Yazar Sacide Bolcan'a Verdi. Bolcan; Dünyada Kadının Yeri, Değeri ve Önemi Hakkında Genel Bilgilendirmelerde Bulundu.
2- Moderatör; Burcu Özden, Tarihçi Yazar Sacide Bolcan ve Sanat Yönetmeni Gani Müjde Divada Yerlerini Aldıktan Sonra; BMMG Sekreteri Kadriye Topçu' yu 8 Mart la İlgili Duygu ve Düşüncelerini Dile Getirmesi İçin Kürsüye Davet Etti.
1- BMMG Sekreteri Kadriye Topçu Kürsüye Gelerek, Konukları ve Meslek Mensuplarını Saygı İle Selamladıktan Sonra Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Anısına Bir Dakikalık Saygı Duruşunun Ardından İstiklal Marşımız Okunmasından Sonra Konuklar Söyleşi İçin Divanda Yerlerini Aldı.
7- İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Halim Bursalı " 2019 Yılı Gelirlerinin Beyanı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Sunumlarını Tamamlayarak Sözlerini Noktaladı.
6- İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Halim Bursalı " 2019 Yılı Gelirlerinin Beyanı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
5- İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Halim Bursalı " 2019 Yılı Gelirlerinin Beyanı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
4- İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Halim Bursalı " 2019 Yılı Gelirlerinin Beyanı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.