2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013
10 Ocak 2013 Perşembe
Arazi, bina, haklar, motorlu taşıtlar ve Gelir Vergisi Kanununun
2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013

2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013

2012 Yılında Elde Edilen Kira Gelirlerinin Beyan Edilmesi

(2013 Yılında Beyan Edilmesi)

Kira Gelirinin Kapsamı
Arazi, bina, haklar, motorlu taşıtlar ve Gelir Vergisi Kanunu’nun 70. maddesinde detaylı bir şekilde sayılan mal ve hakların kiraya verilmesinden elde edilen gelirler Gayri Menkul Sermaye iradı (Kira Geliri) olarak adlandırılmaktadır.

2013-Kira-Geliri-Beyannamesi.docx

22- Panel Başkanı: Dr. Mehmet Ali Demirkaya - (SMMM - ETİD Etik ve İtibar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) - Panalistler: Barış Aydaş - (Borusan Holding İç Denetim Direktörü) - SMMM Cemile Kuzu - SMMM Asuman Karadoğan ve Prof. Dr. Serdar Özkan' nın Muhasebenin Mesajı Var; Doğru Olanı Yapalım Konusunu İrdelemeleri - (SON)
HAK-İş Konfederasyonunun örgütlü olduğu 13 işletmede, 43 bin işçiyi ilgilendiren "Kamu Toplu İş Sözleşmesi Çerçeve Protokolü" imz43 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi imzalandıalandı.
İMBED Genel Başkanı Öz'ün, emekli aylığının, İntibak Yasası kapsamında yeniden hesaplanması talebiyle SGK aleyhine açtığı dava reddedildi.
Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmail Turan e-defter ve e-fatura ’da kapsamın genişleyerek bir çok mükellefe elektronik defter tutma ve
05 Temmuz 2013 Cuma tarihinde www.iktisadidayanisma.com sitemizde Olması Gerekenler . . . . . başlıklı yazımda
Avrupa İş Etiği Ağı 28. Yıllık Konferansı ve 6. Türkiye Etik Kongresi
Hemen her gün, ülkemizde ölüm haberleri, haber bültenlerinin çoğunu oluşturuyor maalesef. Aslında bu durum, aynı zamanda amiyane tabirle, insan yaşamının ne kadar ucuz olduğunun da ülkemizdeki bir göstergesi
25 Haziran 2015 Perşembe günü Bahçelievler Hacıbozanoğlu İstanbul adresinde adete ev sahipliği yaparak konuklara "GELENEKSEL " iftar ziyefeti çektiler.
Ramazan ayında geleneksel olarak yapmış olduğukları İftar programını bu defa ziyaret adreslerini Sarıyer, Fuatpaşa Yalısı olarak belirlediler.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, elektronik ticarette kapsamlı düzenlemeleri içeren "Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında
24 Haziran 2015 Çarşamba Günü Perpa Zeybek Restaurant' ta Konukları İftar Yemeğinde Ağırlamanın Mutluluğunu Yaşadılar.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, acil olarak nitelikli 70 bin bilişim uzmanına ihtiyaç olduğunu belirterek,
Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları emekliler için pek çok müjdeyi içinde barındırıyor. İntibak, promosyon, seyyanen zam, aile yardımı ve SGDP'nin kalkması gibi birçok
Araç muayenesini 1 yıl geciktirmiş bir otomobil sahibi, 30 Haziran'a kadar araç muayenesini yaptırırsa 100 TL yerine 18 TL ceza ödeyecek.
Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çalışan ve çocuk sahibi annelere verilecek hibe için ön başvuruların başlayacağını bildirdi.
Değerli okurlarımız tescile tabi olup ta tescil işlemini yaptırmamanın cezası olduğu konusu genelde atlanmaktadır.
Mesleğimiz delikanlı oldu artık. Bebekti ,büyüdü, genç bir delikanlı oldu. Hani derler ya ,bak benim oğlum büyüdü Büyük adam oldu,Eli iş tutuyor,ayaklarının üstünde duruyor.