2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013
10 Ocak 2013 Perşembe
Arazi, bina, haklar, motorlu taşıtlar ve Gelir Vergisi Kanununun
2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013

2013 Kira Geliri Beyannamesi, 2013 Kira Geliri Vergisi Hesaplaması, Kira Geliri Vergisi 2013

2012 Yılında Elde Edilen Kira Gelirlerinin Beyan Edilmesi

(2013 Yılında Beyan Edilmesi)

Kira Gelirinin Kapsamı
Arazi, bina, haklar, motorlu taşıtlar ve Gelir Vergisi Kanunu’nun 70. maddesinde detaylı bir şekilde sayılan mal ve hakların kiraya verilmesinden elde edilen gelirler Gayri Menkul Sermaye iradı (Kira Geliri) olarak adlandırılmaktadır.

2013-Kira-Geliri-Beyannamesi.docx

3- Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Fatih Şubesinden Cumhuriyet Etkinliği Gösterilerinden Görüntüler. (SON)
REKLAM ALANI
Pratik Ofis Reklam
Tüketici olarak; Günde binlerce telefon veya mesaj ile tüketicilere (sağlık olmak kaydı) mal\hizmet satısı /onarımı vb. reklam nedenler ile ticaret öf ve adetlerine uymayan ve . . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulu nun , . . . .
TMSF yetkilileri, bir bankaya el konduğunda onun sorunlu varlıklarının nasıl yönetileceğine yönelik 'köprü banka' çalışmasını anlattı
Yılsonu yaklaşırken; üniversiteler tarafından verilen bağımsız denetim eğitimlerine katılan meslektaşlarımız eğitim sonunda başarı belgeleri aldılar…
Özgürlüğün, eşitliğin ve adaletin teminatı olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılını kutluyorum.
Cumhuriyet demek Laik Türkiye demektir. Mezhep çatışmalarını ortadan kaldırmaktır.
Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmail Turan ve Yönetim Kurulu, Konya Vergi Denetim Grup Başkanı Ali Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bugünki tüm imkanlarımızı o zaman özgürlüğümüz için mücadele eden Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyuz.)
Konya Mali Müşavirler Odası tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerlerinin
İş Kanununun 15.maddesine göre İş sözleşmesi ile bir işyerinde çalıştırılmaya başlanan işçinin, işyerini ve işvereni tanıyarak çalışma koşullarını incelemesi, işverenin de
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla tapu ve kadastro harçlarının kredi kartı ile ödenebilmesi için çalışma başlattı.
Perpa Koop.Yönetim Kurulu Sayman Üyesisi ve istanbul SMMM Odası Şişli Temsilci Yardımcısı SMMM Hacı DEMİR' le MİNİ söyleşi yaptık.