Cenk Bulut ile Picasso & Dali - (İki Gün)
17 Şubat 2020 Pazartesi
20. yüzyılın en büyük ressamlarından kabul edilen iki İspanyol sanatçı Dali ve Picasso hem dost hem de rakiptiler.
Cenk Bulut ile Picasso & Dali - (İki Gün)

Cenk Bulut ile Picasso & Dali - (İki Gün)


20. yüzyılın en büyük ressamlarından kabul edilen iki İspanyol sanatçı Dali ve Picasso hem dost hem de rakiptiler. Biri kübizmin diğeri sürrealizmin temsilcilerinden; aralarındaki en büyük ortak nokta delilik ile dahilik arasındaki o ince çizgide dolaşıyor olmaları. Dali, Picasso'dan etkilenen bir sanatçıdır ve kendi sanatına olan katkılarını dile getirmekten çekinmemiştir. Bu yüzden Dali’yi anlamamız için önce Picasso’yu incelemekte fayda var. Karmaşık  hayatlarını, fikirlerini, söylemlerini, çalkantılı aşk maceralarını ve her şeyden önemlisi kendi gizemli dünyalarında oluşturdukları eserlerini, sanat tarihçisi Cenk Bulut‘un sunumuyla irdeleyeceğiz.

Seminer Tarihi: 

24 Şubat Pazartesi - Pablo Picasso 

26 Şubat Çarşamba - Salvador Dali

Saat: 19.00 – 21.00

İki Günlük Seminer Ücreti: 150 TL

Katılacak misafirlerimizin telefon ya da mail yoluyla kayıt yaptırmasını rica ederiz.

 
Akademi Ayna
Tel: 0212 296 08 09
info@akademiayna.com
www.akademiayna.com
facebook/akademiayna
instagram/akademiayna8- Tarihçi Yazar Sacide Bolcan Sunumlarına Devam Ederken, Zaman Zaman Sanat Yönetmeni Gani Müjde Söyleşiye Katılarak Söyleşiye Apayrı Bir Zenginlik Kazandırırdı. Bu Arada Mustafa Özden Katkı Sundu. Bu Özel Günde Moderatör; Burcu Özden Konuşmacılara Teşekkür Ettikten Sonra Plaketleri Verildi.
Resmi Olarak Ülkemizde Vaka Açıklaması Yapılan Korona Virüs Sebebi İle Oluşan Toplumsal Duyarlılık Çerçevesinde 12 Mart Perşembe Günü Yapacağımız Panel ve Gün İçi Organizasyonu İptal Edilmiştir.
Dolmabahçe Sarayı
Geri Kazanım Katılım Payı (GEKAP) Konulu Seminere Davetlisiniz
Toplumsal Eşitsizliğin Katmalı Yüzü; Kadın ve Kadın Emeği Konulu Panele Davetlisiniz