DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs
30 Temmuz 2019 Salı
Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında;
DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs

MESLEK MENSUPLARININ ÇOCUK VE YAKINLARINA

      % 50+ %10  BURS

Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında; hem akademik yönüyle başarılı, hem de sektör tecrübesi olan  hocalarımızla tamamen uygulama odaklı eğitim programlarıyla işletmelerin ihtiyaçları olan, her yönüyle donanımlı, güncel teknolojiyi kullanabilen ve sorumluluklarının bilincinde başarılı aday meslek mensupları yetişmektedir. Öğrencilerimiz, yandal ve çift anadal  programları ile İşletme, Finans, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık gibi alanlarda da eğitim alabilmektedirler. Kontenjanının tamamıyla % 50 burslu öğrenci alan programımızı, öğrencilerimiz ilk üç tercihlerine MUHASEBE ve DENETİM programını yapmaları durumunda ilave % 10 burs elde edeceklerdir. Muhasebe ve Denetim alanında, TÜRMOB ve İSMMMO meslek mensuplarına da lisansüstü eğitimlerinde burslar sunan Okan Üniversitesi, meslek mensuplarının yakınlarını da yetiştirmektedir.


DETAY İÇİN TIKLAYINIZ>>>>> MUHASEBE ve DENETİM HABER ÇALIŞMASI.pptx

Sunum; İSMMMO Y.K.Üyesi Halim Bursalı, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Yücel Akdemir' le" Mesleki Gündem "
Tütün mücadeleye başladığımız günlerden beri, Tütün kullanıcılarını UYARDIK VE UYARMAYA DEVAM EDECEĞİZ…
Teklif ile, temel gıda ve temizlik maddeleri ile elektrik, doğalgaz, su ve internet hizmetlerinde KDV'nin %1 oranında uygulanması amaçlanmaktadır.
Pandemi krizi ile tanışmamızdan bugüne küresel ölçekte beş ay, ülkemizde ise üç ayı aşan bir süreyi geçirdik. . . .
Sokağa çıkma yasağı geçtiğimiz gece 24.00’ten itibaren başladı. Corona virüsü tedbirleri kapsamında 14 büyükşehir ve Zonguldak ilimizde
Koronavirüs vakalarının azalmasıyla birlikte Başkan Erdoğan’ın duyurduğu normalleşme sürecinde yeni kararlar alındı.
"Bu Planla Koruma Olmaz" Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu olarak; kentimizin doğal, kültürel ve tarihi değerlerinin korunmasında,
Ülkemizde vergileme, büyük ölçüde vergi mükelleflerinin ödemeleri gereken vergileri kendilerinin hesaplayıp beyan etmesi esasına dayanmaktadır.
Bilindiği üzere, mücbir sebep kapsamında olmayan mükelleflerinin Ocak -Şubat -Mart 2020 geçici vergi dönemi bazında e-defter berat dosyası . . .
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
7194 sayılı Kanun ile Gelir Vergisi Kanunu’nun “Vergiye uyumlu mükelleflere vergi indirimi” başlıklı Mükerrer 121’inci maddesinde yapılan . . .
Teklif ile; COVID-19 salgını nedeni ile belediyelerin hizmetlerini aksatmadan yürütebilmesi için belediyelerin borçlanma limitinin, İller Bankası sermayesinin artırılması ve . . .
7Aralık 2019 tarihli 30971 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 7194 sayılı Kanun ile Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi derken
Bu Karantinalı Günlerde de Hizmetimiz 24 Saat Devam Ediyor. Corona Virüs - Covit- 19 Nedeniyle . . . .
Bu güne kadar 60 milyon lira ödenen mesleki yeterlilik belgesi teşvikleri 2022 yılına kadar devam edecek.
23/5/2020 tarihli ve 2569 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile 24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Sermaye Piyasası Kurulunca . . .
E-SMM Uygulamasına İnteraktif Vergi Dairesi Uygulaması Üzerinden de Başvuru Yapılabilmesi Hakkında Duyuru
Yazımızın genel içeriğine geçmeden önce Vergi Cenneti nedir ve şu an dünyada kaç tane vergi cenneti kabul edilen ülkenin . . .
Döviz talebini, banka döviz tevdiat hesaplarına uygulanan stopaj oranlarını artırarak ya da kambiyo vergisi getirerek durdurmak mümkün değil.