Demokraik Değişim Grubu İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi
07 Mayıs 2013 Salı
25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen
Demokraik Değişim Grubu  İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi

                 25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen Arkadaşlarımız Yönetim-Denetleme Ve Disiplin Kurulları Adayları Olarak Seçilmişlerdir.

 

                                                                                                 Demokratik Değişim Grubu

                                                             İstanbul İl Yürütme Kurulu

07-05-2013-demokratikdegisim.docx
6- BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMM Odası Başkan Adayı Turgay Kanarya Yürütme Kurulu Arkadaşlarını Sahneye Davet Ederek, İSMMM Odası Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeliklerine Aday Olan Adayları Sahneye Davet Ederek, Birlikte Onuncu Yıl Marşını Söylediler.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Bilal Doğan, vatandaşların 25 yaşına kadar olan SGK prim borçlarının, herhangi bir talebe ve başvuruya gerek kalmaksızın silineceğini bildirdi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci "Vatandaşlarımız 1,5 yıl yerine 6 ay içerisinde şirketini tasfiye edebilecek. 100 bin lira sermayeli bir şirketi 3 bin liraya kuruyordunuz.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: Yeminli Mali Müşavirlik ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavlarına İlişkin Duyuru
4857 sayılı iş kanunu ve 5510 sayılı S.S. Kanunun 4.maddesi gereği EN AZ İKİ ÇALIŞANI BULUNAN ve kuruma kayıtlı bulunan işverenler,
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, '65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması kanunununda içinde bulunduğu 'torba kanun'u onayladı.
24 Nisan Günü Parçalı/Pulutlu Ve Esinti Havada Tüm Halk Sahillere Koştu……
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
13. Vergi kongresi yapıyoruz. Hazırlığında büyük emek var. Deneyimli kadrolarla yapılan kongremizde tek sıkıntı zamanında başlatılmaması.
Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi’nin yayımladığı yeni tebliğle tahsil edilmeyen kamu alacakları için zaman aşımını 5 yıl olarak belirledi.
Akdeniz Muhasebeciler Federasyonu konsey üyeliğine (Türkiye’yi temsilen) seçilmiştir.
İSMMMO, Gelir Vergisi Reformu’nun ciddi sıkıntılara yol açacağını belirtti
TÜRMOB Genel Sekreteri Sayın Yücel Akdemir; "OECD Ülkeleri ve Türkiye' de Yoksulluk, Yolsuzluk, Rant Ekonomisi" üzerine Görüşlerini Dile Getirdi.
Meslekte Birlik Grubu Başkan Adayı Olarak Seyit Faruk Özselek’i Açıkladı.
Düzenlemiş Olduğu Türkiye 13.Vergi Kongresinde