Demokraik Değişim Grubu İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi
07 Mayıs 2013 Salı
25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen
Demokraik Değişim Grubu  İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi

                 25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen Arkadaşlarımız Yönetim-Denetleme Ve Disiplin Kurulları Adayları Olarak Seçilmişlerdir.

 

                                                                                                 Demokratik Değişim Grubu

                                                             İstanbul İl Yürütme Kurulu

07-05-2013-demokratikdegisim.docx
22- Panel Başkanı: Dr. Mehmet Ali Demirkaya - (SMMM - ETİD Etik ve İtibar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) - Panalistler: Barış Aydaş - (Borusan Holding İç Denetim Direktörü) - SMMM Cemile Kuzu - SMMM Asuman Karadoğan ve Prof. Dr. Serdar Özkan' nın Muhasebenin Mesajı Var; Doğru Olanı Yapalım Konusunu İrdelemeleri - (SON)
Emeklilerin ve memurların temmuz zammı netleşti. 6 aylık enflasyona göre SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşı yüzde 4,76 artacak. Memur ve memur emeklilerine fark ödenecek
Kadın çalışanları ilgilendiren önemli bir konu; "Doğum sebebiyle işten ayrılan kadın işçi kıdem tazminatını alabilir mi?"
Başarıyı Arttırma Derneği’nce mali müşavirlere yönelik düzenlenen çocukla doğru iletişim kurma, dikkat eksikliği ve özgüven seminerinde konuşan yetkililer,
MMMBD Zeytinburnu Şubemizin 29 Haziran 2015 Tarihinde yaptığı "GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ"e Katılarak Bizleri onurlandıran
Vatandaşın para transferine aracı olan bankalar büyük bir kazancı da ceplerine koyuyor. Bu iş için Merkez Bankası'na verdikleri paranın tam 50 katını vatandaştan tahsil ediyorlar.
TUİK, 25.06.2015 tarih 18858 sayılı raporunda; Yabancı Kontrollü Girişim İstatistiklerini açıklayarak, ülkemizdeki Yabancı Kontrol Oranı'nın (YKO) 2013 yılında %13,4 olarak gerçekleştiğini duyurmuştur.
Mesleğin ihtiyacı olan bir meslek yasası yeniden oluşturulsun. Bakanlık vesayeti, mesleğimizle ilgili düzenlemelerde görüş ve önerilerimizi dikkate alsın.
30 Haziran 2015 Tarihinde yaptığı "GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ"e Katılarak Bizleri onurlandıran,
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, mali tatilin 1 Temmuz 2015 tarihinde başlayacağını 20 Temmuz 2015 tarihinde sona ereceğini söyledi.
Süleyman Gökçe Abimizin Cenazesi 01/07/2015 Çarşamba Öğle Namazını ( Saat 13.15) Müteakip Berec Mevkiindeki Maraşal Fevzi Çakmak Camiinden G.O. Paşa Karlıtepe Mezarlığındaki Aile Kabristanına Defnedilecektir.
HAK-İş Konfederasyonunun örgütlü olduğu 13 işletmede, 43 bin işçiyi ilgilendiren "Kamu Toplu İş Sözleşmesi Çerçeve Protokolü" imz43 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi imzalandıalandı.
İMBED Genel Başkanı Öz'ün, emekli aylığının, İntibak Yasası kapsamında yeniden hesaplanması talebiyle SGK aleyhine açtığı dava reddedildi.
Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmail Turan e-defter ve e-fatura ’da kapsamın genişleyerek bir çok mükellefe elektronik defter tutma ve
05 Temmuz 2013 Cuma tarihinde www.iktisadidayanisma.com sitemizde Olması Gerekenler . . . . . başlıklı yazımda
Avrupa İş Etiği Ağı 28. Yıllık Konferansı ve 6. Türkiye Etik Kongresi
Hemen her gün, ülkemizde ölüm haberleri, haber bültenlerinin çoğunu oluşturuyor maalesef. Aslında bu durum, aynı zamanda amiyane tabirle, insan yaşamının ne kadar ucuz olduğunun da ülkemizdeki bir göstergesi