Demokraik Değişim Grubu İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi
07 Mayıs 2013 Salı
25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen
Demokraik Değişim Grubu  İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi

                 25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen Arkadaşlarımız Yönetim-Denetleme Ve Disiplin Kurulları Adayları Olarak Seçilmişlerdir.

 

                                                                                                 Demokratik Değişim Grubu

                                                             İstanbul İl Yürütme Kurulu

07-05-2013-demokratikdegisim.docx
8- Moderatör:Turgay Kanarya - (İstanbul SMMM Odası Bşk. Yrd.) - Söyleşi Konukları ; Abdullah Kaya - (İstanbul Ticaret Mahkemesi Hakimi) ve Ahmet Gün - (SMMM) - Plaket Töreni İle Söyleşinin Sona Ermesi
SSK, SGK, GSS VE BAĞ-KUR prim borçlarınızı E-Devlet'e giriş yapıp online olarak sorgulayabilirsiniz.
Memur olacaklara müjde ! Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kadrolu ve hizmet alımıyla birlikte 2015 yılında 25 bin personel alacaklarını açıkladı
Eskişehir'den İstanbul (Pendik) ve Ankara yüksek hızlı trenlerine bağlantı verecek şekilde Denizli-Eskişehir-Denizli arasında sefer yapan Pamukkale Ekspresi, 1 Nisan'dan itibaren gündüz işletilecek.
Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan, Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı Elektronik Tebligat Sistemine İlişkin Usul ve Esaslar. . . .
Doğum ya da askerlik borçlanması yaparak erken emekli olmak isteyenler dikkat! Temmuz ayında doğum ve askerlik borçlanması tutarları yükselecek.
11 Eylül 2014'e kadar gelir testi yaptırmayan kişiler, yarına kadar gelir testi yaptırırlarsa tüm Genel Sağlık Sigortası (GSS) borçluları için son tarih 31 Mart (yarın) doluyor.
Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü tarafından düzenlenen "Yeni Gelir Vergisi Tasarısı’nın Ekonomik ve Sosyal Etkileri”
Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .Sende Katıl . . . . . .
YURTBAHAR ; " Büromda beyanname yapmaktan yoruldum. Büromun üzerinde bulunduğu güllük caddesinde yürümeye başladım..Biraz ileride cadde üstünde iki adet itfaiye,
Saatler 29 Mart Pazar günü 03.00'ten itibaren bir saat ileri, 25 Ekim Pazar günü 04.00'ten itibaren de bir saat geri alınacak
İşçi önceden haber vermeksizin işten ayrılırsa işveren işçiden ihbar tazminatı talep edebilir mi?
Türkiye de yaşanan iş kazası ve işçi ölümlerini durdurmak amacıyla Ankara da başlatılan 'İş cinayetlerini durduralım, bir imza da sen ver' kampanyasına destek vermek için bir çalışma da Bursa da başladı.
TBMM Genel Kurulu'nda "Torba Kanun" teklifinin çocuk, çeyiz ve konut yardımını da öngören 12 maddesi daha kabul edilerek, 28. maddeye gelindi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, gelecek hafta, istihdamı geliştirecek ve üretimi artıracak bir paket açıklayacaklarını söyledi. Dün Türk-İş Başkanı Ergün Atalay’ı makamında ziyaret eden Davutoğlu, istihdam teşviklerine yönelik bir soru üzerine, şunları söyledi:
GİB tarafından 16.01.2015 tarihinde görüşe açılan 3568 sayılı Kanunun uygulamasına yönelik olarak ve diğer yayınlanmış bazı tebliğlerin yeniden düzenlenerek tek tebliğ altında birleştirilmesi
2014 yılında, sahip oldukları mal ve hakları kiraya verenlerin 1 Ocak 2014 31 Aralık 2014 dönemine ait beyana tabi gayrimenkul sermaye iradı gelirleri için. . . . .
Bakan Mehmet Müezzinoğlu'nun imzasıyla önceki gün illere gönderilen genelgede, çocukların faydalandığı tüm açık alanlarda, . . . . .
23.03.2015 tarih ve VUK-72 / 2015 -2 sayılı Vergi Usul Kanunu Sirküleri uyarınca; Şubat 2015 Dönemine Ait Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi Beyannameleri, Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilme süreleri 26 Mart 2015 tarihine,