Demokraik Değişim Grubu İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi
07 Mayıs 2013 Salı
25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen
Demokraik Değişim Grubu  İSMMM Odası 2013 Seçimleri İçin Adaylarını Belirledi

                 25-26 Mayıs 2013 Tarihinde Yapılacak Olan İ.S.M.M.M.O.'Nun 22.Olağan (Seçimli) Genel Kuruluna Yönelik Olarak 04.05.2013 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Ön Seçim Sonucu Aşağıda İsimleri Belirtilen Arkadaşlarımız Yönetim-Denetleme Ve Disiplin Kurulları Adayları Olarak Seçilmişlerdir.

 

                                                                                                 Demokratik Değişim Grubu

                                                             İstanbul İl Yürütme Kurulu

07-05-2013-demokratikdegisim.docx
11- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SMMM, Bağımsız Denetçi Selahattin İpek'le "Muhasebe Mesleğinin ve Bağımsız Denetimi (KGK) nun Geleceğini" Masaya Yatırdılar. (SON)
Konya SMMMO tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerlerinin 16.sı . . . .
Değerli İktisadi Dayanışma Haber Ajansı Okurları, meslektaşlarım, mesleğimize gönül verenler, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
22. TÜRMOB Olağan Genel Kurulu’na giderken, eşsiz Anadolu’mun güzel türkülerine anlam bahşedecek gelişmeleri takip etmekten bir hayli uzak kaldık.
Seyahati 31 Ağustos 2016 - 04 Eylül 2016 tarihinde 4 gece 5 gün olarak düzenlenecektir.
Bakan Tüfenkci, esnafa işsizlik fonu getirmek için çalışmalar yaptıklarını, sicil affı da getirilebileceğini söyledi
Bursa YMM Odası yeni yönetimini makamında ağırlayan BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, işbirliğine her zaman açık olduklarını vurgulayarak,
PKK ‘nın hain saldırısı ile, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin-Şavşat’ta uğradığı ve bugün sabah Cizre de düzenlenen terör eylemlerini protesto ediyoruz.
Bir Çin Atasözü derki; "Planınız 1 yıl içinse pirinç ekin. 10 yıl içinse ağaç dikin. 100 yıl içinse insanları eğitin " .
Mesafeli sözleşme, satıcı veya sağlayıcı ile tüketicinin eş zamanlı fiziksel varlığı olmaksızın, mal veya hizmetlerin uzaktan pazarlanmasına yönelik olarak oluşturulmuş bir sistem çerçevesinde
Milyonlarca mükellefi ilgilendiren çok önemli düzenlemeler geldi. Hepimiz biliyoruz ki mükelleflerin vergi ile başı hoş değil. Kimileri vergi yükü altında ezilirken kimileri vergiyi tanımıyor,
TÜRMOB’un 15-16 Ekim 2016 tarihinde Ankara’da yapılacak 22.Olağan Genel Kurulu yaklaşırken, Türkiye örgütlenmesi olan meslek mücadelesindeki üç ana akım . . . . .
Bir önceki yazımızda muhasebeci ve mali müşavir dostlarımızı uyarmış ve Zaman Uyku Zamanı Değil[i] demiştik.
Kimine göre vergi barışı, kimine göre yeniden yapılandırma, kimine göre de vergi affı kanunu. 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’dan bahsediyorum.
SGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Açıkgöz, erken emeklilik tartışmalarına açıklık getirip, kurum içerisinde o yönde bir çalışma olmadığını söyledi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren primini ödemeyen Bağ-Kur'lunun sağlık hizmetinden faydalanamayacağını söyledi.
Oda Başkanı Emrullah Tayfun ÇAVDAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya CHP İl Başkanı Av. Semih ESEN’i ,Antalya Ticaret Sicili Müdürü Av. Aslı ŞAHİN TEKİN’i ve Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCܒyü makamında ziyaret etti.
Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 sayılı Kanun 19/08/2016 tarihli ve 29806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.
6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun, SGK alacakları olmak üzere devletin bazı alacaklarını yeniden yapılandırıyor