İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğinin Düzenlemiş olduğu
30 Ağustos 2019 Cuma
İstinye Üniversitesi ve Meslekte Birlik İşbirliğinde Odaklanmış* İşletme Yüksek Lisans Programı
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğinin Düzenlemiş olduğu
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğinin Düzenlemiş olduğu
(MESLEKTE BİRLİK)

İstinye Üniversitesi ve Meslekte Birlik İşbirliğinde Odaklanmış* İşletme Yüksek Lisans Programı

İstinye Üniversitesi ve İstanbul Meslekte Birlik Derneğinin ortaklaşa hazırlamış olduğu ve dernek üyelerine % 25 indirim uyguladığı bu yüksek lisans programında;
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, finans uzmanı veya vergi mevzuatına ilgi duyan ve kendini bu alanda yetiştirmek isteyen meslek mensuplarının Vergi konularına farklı bir bakış açısı kazanmalarını, Yeminli Mali Müşavirlik sınavına hazırlanmalarını istemekteyiz.

Ders programları seçmeli dersler sayesinde buna yönelik olarak hazırlanmıştır. Program da gerek deneyimleri gerekse bilgileri ile öğrencileri yetiştirebilecek kamu kökenli hocalarımız ders vermektedir.

Özellikle Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarında çıkan konuları içeren ders programı öğrencilerimizin sınavlarda başarı elde etmesini sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Sizlerde bir taraftan YMM sınavına hazırlanmak, bir taraftan vergi alanında kendinizi yetiştirmek ve MBA yüksek lisans programını bitirmek isterseniz,

İstinyeli ailesinde yer almak üzere bizimle irtibata geçiniz. 
mba@istinye.edu.tr

0850 283 60 00 - 0505 478 23 22
(Telefon numaralarına tıklayıp arayabilirsiniz)

 Sosyal Medya Hesaplarımız

İnstagram
Facebook
Twitter
Youtube

 

İletişim

Telefon: 0212 274 76 02
Adres: Molla Gürani Mh.Oğuzhan Cad. Oğuzhan İş Hanı No: 17 Kat 4 D12 Fındıkzade-Fatih-İstanbul

Email: bilgi@ismmmd.org.tr

 

ismmmd.org.tr

 

10- 1.OTURUM ve Konusu "Finansal Raporlamaya İlişkin Kavramsal Çerçeveye Genel Balkış" Oturum Başkanı Prof.Dr. F.N.Can Şımga Muğan (Modav Başkanı) ve Panalistler Yerlerini Aldıktan Sonra Sayın Muğan Kısa Kürsüye Gelerek Bir Konuşma Yaptı.
18 Eylül 2019 Çarşamba günü 12.00-14.00 saatleri arasında Odamızda 3.Kat Konferans Salonunda yapılacaktır.
Odamızın yeni hizmeti ile mükelleflerinizin bildirge işlemlerini gerçekleştirirken SGK teşviklerinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
" Ekonomide Çıkış Yolu " Türkiye Konulu Konferansa Davetlisiniz
Muhtasar Sgk Birleştirmesi • Vergi Mevzuatındaki Güncel Değişiklikler • Sgk Mevzuatındaki Güncel Değişiklikler (2019/9 Sgkgenelgeleri ile ilgili son uygulamalar) • Yabancı İşçi Çalıştırma Usul ve Esasları • Yurt Dışı Borçlanması Kişisel Verileri Koruma Kanunu Kapsamında Bilgilendirme