İKTİSADİ TV
5- (17.04.2019) - ( 00041) - Okan Üniversitesinde Öğretim Üyeleri, Öğrenciler ve Meslek Mensupları "Kıdem Tazminatı" Konulu Söyleşide Buluştu.
5- Oturum Başkanı İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman,"Kıdem Tazminatı Fonu" ve "Kıdem Tazminatı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Konuklardan Gelen Sorulara Yanıt Verildi.
2- Oturum Başkanı İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman,"Kıdem Tazminatı Fonu" Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Sözü ; Av. Mehmet Ümit Erdem' e Verdi.
1- Oturum Başkanı İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman, "Kıdem Tazminatı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konulu Sunumlarını Yapması İçin SMMM Hıdır Daştan'a Söz Verdi.
18- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen; Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Teşekkür Ederek Konseri Sonlandırdılar.
17- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen; Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Ko Birde Keyifle Halay Çektiler...ro: " Mendilim Yele Yele", " Karanfil Deste Gider", " Hele Meryem", " Arasa Vurdum Testi" ve " Kar Yağar Kar Üstüne" yi Okudular.Birde Keyifle Halay Çektiler...
16- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen; Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde İYMM Odası Başkanı Sayın Karabıyık Emeği Geçenlere Teşekkür Ederken Çiçek Vermeyi de Unutmadı. Daha Sonra Sözü Koro Başkanı Mustafa Karsavuran' a Verdi.
15- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen; Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Koro; " Ay Bulutta Bulutta" yı Okudu.
14- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen;Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Koro; " Ah Bir Ataş Ver" i Okuyarak Halk Oyunları Ekibi Eşliğinde Çanakkale 'yi ve Yaşananları Dile Getirdi.
13- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen;Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Necati Akın ve Mustafa Karsavuran "Seyyah Olup Şu Alemi Gezerim. Bir Dost Bulamadım Gün Akşam Oldu" yu Birlikte Okudular.
12- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen;Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Adana Yöresinden; " Ah Neyleyim Gönül Senin Elinden" i Koro Seslendirdi.
11- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen;Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde M.Necip Özer Şanlıurfa Yöresinedn " Urfalıyım Dağlıyam" ı Okudu.
10- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen;Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Koro; "Nemrudun Kızı"nı hep Birlikte Okudular.
9- ll. BÖLÜM : Sunucu: Ferhan Tülmen; İstanbul YMM Odası Halk Oyunları Eğitmeni Ömer Turgut'u Alkışlarla Sahneye Davet Etti.
8- ll. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen; Solo Hüseyin Kocabağ Yönetiminde Solist, Dürüye Akgül Karalara'a, Bağlama Ekibinden; Necati Akın, Cafer Kınacı, Ferhat Ateşalmaz ve Rıdvan Işık Eşlik Etti.
7- ll. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen; İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Halk Oyunları Ekibi ni Eğitmen Ömer Turgut Eşliğinde Sahneye Davet Etti
6- l. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen, Halk Oyunları Ekibinden; Selim Karaoğlu, Semih Gül, Ozan Varol ve Cemre Cantaş'a Teşekkür Ederek l. Bölümü Sonlandırdı.
5- l. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen,Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Kor; "Oy Bemim Sevdiceğum" ve "Mısırı Kuruttun mi" dan Sonra Solist Ayfer Gülsoy " Kar Yağayi Yağayi " Seslendirdikten Sonra " Derule " İle Bağladılar.
4- l. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen,Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Olan Bu Güzel Oluşumda Karşılıklı Sohbete Ağırlık Vererek Mevzuata Uygun Bir Sanat İcra Etmeye Çalıştıklarını Vurguladılar.
3- l. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen,Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Ara Taksiminden Sonra; Ferhat Ateşalmaz ve Hüseyin Eğri " Yazımı Kışa Çevirdin" ve " Kaşların Karasına" yı Birlikte Okudular.
2- l. BÖLÜM : Sunum: Ferhan Tülmen, Koro Başkanı ; Mustafa Karsavuran, Koro Şefi Hüseyin Yücedağ Eşliğinde Saz Sanatçılarını ve Koristleri Sahneye Davet Ettikten Sonra Koristler; "Yürü Yalan Dünya Senden Usandım" ve "Kadir Mevlam Senden Bir Dileğim Var" la Sahne Açılışını Yaptılar.
1- Sunum; Ferhan Tülmen, Konukları Ayrı Ayrı Selamladıktan Sonra Konuşmalarını Yapması İçin İYMMO Başkanı Vehbi Karabıyık' ı Sahneye Davet Etti.
7- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski Devlet Bakanı Dr. Masum Türker Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Bayram Dağlı Atatürk Sülüetini Türker'e Vermesi İçin Grup Başkanı Kanarya'yı Sahneye Davet Etti.
6- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski Devlet Bakanı Dr. Masum Türker Bilgilendirme Sunumlarına Devam Etti.
5- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski Devlet Bakanı Dr. Masum Türker Bilgilendirme Sunumlarına Devam Etti.
4- Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Bayram Dağlı, Bilgilendirme Sunumlarını Yapması İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski Devlet Bakanı Dr. Masum Türker'i Sahneye Davet Etti.
3- Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Bayram Dağlı,Sunumlarını Yapması İçin Uyumsoft E-Dönüşüm Koordinatörü Arif Erhun Öcal'ı Sahneye Davet Etti.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Tarım Sigortaları Havuzu’na devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası olanları belli oldu.
Her 100 çalışandan 85’i kıdem tazminatını alamıyor. Mahkemelerde işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların yüzde 70’i kıdemden kaynaklanıyor.
Artan fiyat hareketlerinin önüne geçmek amacıyla Mart ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile patates ve soğan için gümrük vergileri sıfırlanmıştı.
Zirve de açılış konuşması yapan ATSO Başkanı Sn: DAVUT ÇETİN; “Zor günler geçiyor, valimiz bize moral, bakanlıklar destek veriyor...
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan. . .
Kademeli indirim modeli kapsamında öncelikle geçici olarak yüzde 22'ye çıkarılan oranın 20'ye düşürülmesi bekleniyor.
Düzenlenen Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü 16;00 -19;00 saatleri arasında yapıldı.
Özellikle yakın akrabalar arasında karşılıksız para hareketi ya da mal hareketi yapılabiliyor. Örneğin, abi kardeşine, koca karısına daire alabiliyor.
Ekonomi reform paketinin en önemli ayağı yeni vergi sistemi hayata geçirilecek. Buna göre az kazanandan az vergi alınacak, asgari ücretlinin vergi yükü azalacak.
Sermaye Şirketleri (anonim, limited, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler), Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenleme ve denetimine tabi fonlar,
1990’lı yıllarda Hollywood’un gişe rekortmeni bilim kurgu filmlerinde 21. yüzyıl dünyayı ele geçirmek isteyen robotların, uçan arabaların,
Şirket tasfiyeleri daha da kolaylaşacak.Enerji ve inşaat için finansal fonlar kurulacak. Emeklilik sistemi değişecek. . . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstanbul'da düzenlediği toplantıyla Reform Paketi'ni açıkladı.
BMMG, MMMBD Fatih Şubesi İle Müşterek Düzenlediği; Kahvaltılı Etkinlikte; Fatih Ottamans Life Hotel Deluxe’ de 300 Civarında Meslek Mensupları İle Adeta "Fatih Çıkarması " Yaptı.
İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.Bilimler Fakültesi Derneği Genel Merkezi tarafından düzenlenen 2019 yılı Eşgüdüm Toplantısı
Sabah : 00:09 da başlayan seçim yarışı Gece Yarısından sonra Saat 00:20. de Bitti