İKTİSADİ TV
10- (04.12.2019) - (00093) - Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Üsküdar Şubesi "Birgül Kömek Anısına " Türk Sanat Müziği Konseri Düzenledi.
10- Şef İlter Burak Kalay Yönetiminde Bestesi Selahattin İçli ye Ait Olan " Hiç Tatmadım Böyle Duyguyu" Adlı Eseri Koro Seslendirdi.
9- Bu Bölümde İlter Burak Kalay Sevgili Birgül Kömek İçin " Bahçelerde Mor Meni Verem Ettin Sen Beni, Nasıl Verem Olmayım Eller Sarıyor Seni"Adlı Eseri Sazıyla Hem Çaldı Hem Söyledi.
8- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Bestesi Hasan Özışık'a Ait Olan "Nice Sevdi Nice Yandı Nice Bağlandı Gönül" Adlı Eseri Okuması İçin Solist Gökhan Altunay'ı Sahneye Davet Etti
7- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Bestesi Şekip Ayhan Özışık'a Ailet Olan " Unutmadım Seni Ben" Adlı Eseri Solist Sabri Kömek Okudu
6- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Şef İlter Burak Kalay Yönetiminde Koro " Bestesi Çağla'ya Ait "Baharda Bu Yıl Bir Melal Var Hüzün Gibi" Adlı Eseri Okudu.
5-Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Saz Sanatçılarını, Korist ve Solistleri Sahneye Davet Ettikten Sonra, Şef İlter Burak Kalay Yönetiminde Koro "Bestesi Arif Sami Toker' e Ait Olan " Erişti Nevbahar Eyyamı" Eseri Okudu.
4- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Konuşmalarını Yapması İçin MMMBD Genel Başkanı Mahmut Şahin'i Kürsüye Davet Etti.
3- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel Akdemir'i Kürsüye Davet Etti.
2- Sunumları Yapan Ülkü Paker Polat, Konuşmalarını Yapması İçin MMMBD Üsküdar Şubesi Başkanı Ali Önder Bitter'i Kürsüye Davet Etti.
1- Sunucu Ülkü Paker Polat, Konsere Katılan Konukları Selamladıktan Sonra, "Birgül Kömek Anısına" Hazırlanan Slayt Gösterimine Geçildi.
4- İTO 19 Mali Müşavirler Meslek Komitesi Üyesi YMM Yeşim Ertuğrul Kısa Bir Duyuru Yaptıktan Sonra Konuşmalarını Yapması İçin GİM-DER Genel Başkanı Muharrem Görce'yi Kürsüye Davet Etti.
3- İTO 19 Mali Müşavirler Meslek Komitesi Üyesi Hacı Demir Konukları Selamladıktan Sonra Konuşmalarını Yapması İçin Komite Başkanı YMM Güventürk Kalaslıoğlu' nu Kürsüye Davet Etti.
1- İTO 19 Mali Müşavirler Meslek Komitesi Olarak Düzenlenen “Ekonominin Paydaşları Güz Dönemi Kahvaltı Etkinlikte ” Yerlerini Aldılar
18- Bu Bölümde Soru - Cevaplara Geçildi. KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, Özlem Uz ve Ercan Avul Yazılı Olarak Gelen Sorulara Cevap Vererek Oturuma Son Verdiler.
17- KGK Uzmanlarından Ercan Avul " İncelemeler Konusunda" On Konu Başlığında Sunumlarını Tamamlayarak Oturumdaki Yerini Aldı.
16- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız Sunumlarını Tamamladıktan Sonra, " İncelemeler Konusunda On Konu" Başlığında Sunumlarını Yapması İçin Sözü KGK Uzmanlarından Ercan Avul'a Verdi.
15- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarını Tamamlayarak Oturumdaki Yerini Aldı.
14- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
13- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
12- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
11- KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
10- KGK Uzmanlarından Özlem Uz'un Sunumlarını Tamamlamasının Ardından KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, KGK da Belirlenmemiş Olan Risklere Karşı Nasıl Karşılık Verilmeli ve Denetim Kanadı Nasıl Toplanmalı Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Kürsüde Yerini Aldı.
9- KGK Uzmanlarından Özlem Uz, Müşteri Kabul Süreci, Denetimin Planlanması ve Bağımsız Denetimden Örneklemeler Konusunda Sunumlarını Tamamlayarak Divandaki Yerini Aldı.
8- KGK Uzmanlarından Özlem Uz, Müşteri Kabul Süreci, Denetimin Planlanması ve Bağımsız Denetimden Örneklemeler Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
7- KGK Uzmanlarından Özlem Uz, Müşteri Kabul Süreci, Denetimin Planlanması ve Bağımsız Denetimden Örneklemeler Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
6- KGK Uzmanlarından Özlem Uz, Müşteri Kabul Süreci, Denetimin Planlanması ve Bağımsız Denetimden Örneklemeler Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
5- İstanbul SMMM Odası Genel Sekreteri Erol Demirel, Konuşmalarını Yapmak Üzere, KGK Uzmanlarından Nusret Ayyıldız, Özlem Uz ve Ercan Avul'u Kürsüye Davet Etti. İlk Konuşmayı Özlem Uz Yaparak, Müşteri Kabul Süreci, Denetimin Planlanması ve Bağımsız Denetimden Örneklemeler Yaptı.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
509 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile daha önce yayınlanan tebliğlerle getirilen E-defter, e-fatura e-irsaliye gibi elektronik . . . .
İTO 19 Mali Müşavirler Meslek Komitesi olarak düzenlemiş oldukları “Ekonominin paydaşları güz dönemi kahvaltı etkinliklerinde
23 Eylül tarihli yazımda “Kamuya olan borçların faiz oranı düşürülmeli ve yapılandırma kanunu çıkartılmalıdır” diye yazmıştım.
KGK - Bağımsız Denetim Süreci Konulu Eğitim Semineri İşkulelerinde Gerçekleşti
Kamuoyunda büyük gürültü kopartan vergi teklifi 21 Kasım 2019 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edildi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, noterlik harç ve masraflarının tüm bankaların kredi kartlarıyla ödenebilmesini sağlayacaklarını söyledi.
21 Kasım 2019 günü TBMM’de kabul edilerek yasalaşan 7193 sayılı Dijital Hizmet Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 sayılı Kanun Hükmünde
4/1/1961 tarihli ve 213 sayılı Vergi Usul Kanunu’na 23/7/2010 tarihli ve 6009 sayılı Kanun’un 7. maddesiyle eklenen 107/A...
Dijital Hizmet Vergisi Kanunu İle Bazı Kanunlarda Ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi
Hiç kimse inkâr etmesin, aramızda bugün dolar kaç lira oldu diye haberlere bakmayan, euro borçlandıysak karalar bağlamayan,
Hepimizin bildiği üzere 07.11.2019 tarih ve 30941 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 7190 sayılı Kanun ile 4458 sayılı Gümrük Kanunu’nun bazı maddelerinde değişiklikler yapıldı.
15.07.2019 Tarih ve 30832 sayılı Resmi Gazete’de 7183 sayılı Türkiye Turizm Tanıtım Ve Geliştirme Ajansı Hakkında Kanun yayımlanmıştır.
Gökyüzünde yıldıza ve her gün yeniden doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak tüm karanlıklara meydan okur.
eklif ile, yıllık izin ücreti, iş sözleşmesinin bildirim şartına uyulmaksızın feshinden kaynaklanan tazminat, ...