" Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için Tahsilat Sorun Değil " Ödeal & Analistim IT İş birliği ile;
12 Aralık 2022 Pazartesi
Türkiye’nin lider Ödeme Kuruluşu Ödeal, Analistim IT işbirliğiyle, Serbest Muhasebeci Mali. . . .
" Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için Tahsilat Sorun Değil " Ödeal & Analistim IT İş birliği ile;
Tokatlı Mali Müşavirler SMMMPOS Çatısı Altında Tahsilat Artık Sorun Değil Sloganı İle; 

Yıl Sonu e- Defter Geçiş Süreçleri ve Diğer e- Uygulamalar Konulu Kahvaltılı Etkinlikte Bağcılar Yeşilçam Kahve Evinde Kahvaltılı Etkinlikte Bir Araya Geldi.

                                  Ödeal & Analistim IT İş birliği ile 

" Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için Tahsilat Sorun Değil " ;

 SMMMPOS, SMMM’lerin hem kendilerinin hem de mükelleflerinin tahsilatlarını çok daha kolay yapabilmelerini sağlıyor.

KOBİ ve küçük ölçekli işletmelere sunduğu yeni nesil ödeme çözümleri ile sektördeki öncü konumunu her geçen gün daha da pekiştiren Ödeal, bankacılık, ödeme sistemleri ve finansal teknoloji şirketlerine özel, yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan Analistim IT ile birlikte yeni bir ekosistem yaratmak üzere bir iş birliğine gidiyor. Bu iş birliği kapsamında, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere ve onların mükelleflerine özel olarak geliştirilen SMMMPOS ürünlerini pazara sunuyor. Böylelikle, Türkiye’deki tüm SMMM’leri ekosisteme dahil ederek, tahsilatlar sırasında ortaya çıkan sorunlara çözüm üretmeyi amaçlıyor.

SMMMPOS ürünleri arasında, SMMM Yazar Kasa POS, SMMM Sade POS, SMMM Cepte POS ve yakında pazara sunulacak olan SMMM E-Fatura POS bulunuyor.  

Şeffaf, Pratik ve Hızlı… SMMM’ler İçin Büyük Avantaj
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, SMMMPOS’larını şubeye gidip başvuru yapmadan tek telefonla alabiliyorlar. Üstelik tıpkı Ödeal kullanıcıları gibi, tüm bankalar için geçerli tek bir komisyon oranına sahip oluyorlar, verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdünden muaf tutuluyorlar. SMMMPOS üzerinden anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları ile tahsilat yapabilen SMMM’ler, yaptıkları işlemleri 12 aya kadar taksitlendirebiliyor, tahsilatları ise 1 iş günü sonra, uzun blokaj süreleri geçirmeden hesaplarına gönderiliyor. Böylelikle kullanıcılar, farklı POS’lardaki işlemler için farklı banka hesaplarına yatırılan bakiyeleri tek bir hesapta toplamakla vakit kaybetmiyorlar. Üstelik SMMMPOS’larını vade farkıyla 12 , 18 ya da 36 ay taksitle alabiliyorlar. 


SMMM’ler Mükelleflerini de SMMMPOS’lu Yapabiliyor
SMMMPOS ekosistemine dahil olan SMMM’ler, mükelleflerine de bu ürünleri avantajlı şekilde sunabiliyorlar. Kendi mükelleflerini de SMMMPOS’lu yapan SMMM’ler, mükellefleri ile birlikte sürdürülebilir ve sorunsuz tahsilat çözümlerine kolayca kavuşuyor.

Çok Yakında VUK 507’ye uygun E-Fatura POS’u da piyasaya sunacak olan Ödeal, bu ürünü de yine SMMM E-Fatura POS olarak sunacak. Ödeal, yasal ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunlara en hızlı ve en uygun ödeme çözümleri üreten firma olma öncülüğünü sürdürüyor. 

SMMMPOS ile ilgili daha fazla bilgi almak için: 
www.smmmpos.com - 0212 691 61 61 – bilgi@smmmpos.com

Ödeal Hakkında
2014 yılında 6493 sayılı kanun kapsamında kurulan Ödeal Ödeme Kuruluşu A.Ş., TCMB lisansı ile faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu Ödeal markası ile hizmet verdiği Ödeal Cepte POS ve fiziki POS ürünleri sayesinde 90.000’den fazla üye işyerine, banka ve kredi kartından ödeme alma hizmeti vermektedir.

Analistim IT Hakkında
Aanalistim IT, 2010’dan Yılından İtibaren, 25+ Yıllık Sektör Tecrübesine Sahip Ekip ile Bankacılık, Ödeme Sistemleri ve Finansal Teknoloj Şirketleri (Fintech)'lerine Özel Hizmetler Ve Çözümler Sağlayıp, Müşterilerinin İnovasyonlarını Hızlandırarak, Pazar Taleplerinin Karşılanmasını Sağlayacak Yenilikçi Ürünler Ve Hizmetler Sunmaktadır.

RESİMLERİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
REKLAM ALANI
8- Kişisel Gelişim Uzmanı Zafer Yılmaz' la; Diksiyon, İletişim Teknikleri, Kürsüden Dinleyiciye Hitap, Kendimizi Nasıl Tanıtırız, Sesin Kullanımı ve Diyafram Nefes Tekniği Farkındalık Çalışması.
REKLAM ALANI
Hazine ve Maliye Bakanlığı internet sitesinde 2024 yılı Ocak-Mayıs bütçe gerçekleşmelerini açıkladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yapılan . . .
İklim değişikliği, 21. yüzyılın en büyük çevresel sorunlarından biri haline gelmiştir. Bu değişikliğin en büyük sorunlardan biri olarak . . . .
İş dünyası Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanmaya devam ediyor. İşte yeni yayınlanan yönetmelik sonrası hangi işverenlerin . . . .
Bundan 3,800 yıl önce Hammurabi, Babil caddelerine dev tabletler asmış ve üzerine şunu yazmıştı; “Vergi vermeyenin kellesi gider.” . . . .
Ekonomist Ali Ağaoğlu ve Hakan Güldağ, haftanın sohbetinde, yeni vergi düzenlemelerine ilişkin taslağı tartıştı.
AK Parti’nin bugünkü MYK toplantısında son hali verilmesi beklenen vergi paketine ilişkin taslaktan, yapılan son dakika değişikliği ile . . . .
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Protokol davetlilerimizin, üyelerimizin ve stajyerlerimizin katılacağı Kurban Bayramı, bayramlaşma programımız 24.06.2024 Pazartesi 15:00’de
Muhasebe bir İşletmenin finansal Faaliyetlerini kaydetmek, sınıflandırmak, raporlamak ve analiz etme için kullanılan bir süreçtir.
Yurt dışına çıkış harcının yeniden belirlenmesine ilişkin çalışmaların olduğu basına yansıyan haberlerde yer almaktadır.
Ticarete atılırken şirket kurmayı düşünenlerden veya kurulu şirketi doğru şirket tipi mi diye tereddütü olanlardan yoğun olarak gelen bir . . . . . .
Harç, bazı kamu hizmetlerinden yararlanan kimselerin belli bir ölçüde bu hizmetlerin maliyetine katılmalarını sağlamak amacıyla ya da . . . .
Sevdiklerinizle Birlikte Sağlık, Mutluluk ve Huzur Dolu Nice Bayramlar Dileriz.
İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda Başkan ve Yönetim Kurulu Değişti.
13 Haziran 1989 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali . . . . .
2006-2008 yılları arasında hayata geçirilen sosyal güvenlik reformu ile tüm sosyal sigorta kurumları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) tek çatı . . .
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Hanehalkı Tüketim Harcaması 2023 bültenini 11 Haziran 2024’te internet sitesinde yayımladı.