7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu Hakkında Bilgilendirme
08 Temmuz 2021 Perşembe
Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.
7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu Hakkında Bilgilendirme

7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylar ve başvuru kayıt formu için tıklayınız.

Tarihi 09 Temmuz 2021 / 14:00 - 16:00

Yeri : Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere, 7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanunun 9 Haziran 2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. Odamız tarafından; söz konusu kanunun daha verimli uygulanması ve katılımın sağlanması amacıyla 9 Temmuz 2021 Cuma günü saat 14.00 ile 16.00 saatleri arasında çevrimiçi seminer düzenlenecektir.

Bu itibarla, söz konusu çevrimiçi seminere katılmak için aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz.

Not: Seminerimiz ücretsiz olup, her katılımcı için ayrı başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

Kayıt için belirteceğiniz e-posta adresinize hatırlatma maili ve çevrimiçi toplantı platformu Zoom bağlantı linki iletilecektir. Bu çerçevede, başvuru esnasında güncel e-posta adresinizi yazmanızı rica ederiz.

6- Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Lütfü Özen' Söz Verdikten Sonra, Başkan Hamit Gören ve İrfan Demirci Konuklara ve Meslek Mensuplarına Teşekkür Ettikten Sonra İktisadi Dayanışma Objektifie Topluca Resim Verdiler.
Finansal Piyasalarda VİOP & Teknik Analiz Eğitimi
7256 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Matrah Artırımları ve SGK Borçlarının Yeniden Yapılandırılması
Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.