Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Ataşehir de "Enflasyon muhasebesi ve enflasyon muhasebesinin bilançolara etkisi" hakkında eğitim yaptı.
05 Kasım 2023 Pazar
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Ataşehir de "Enflasyon muhasebesi ve enflasyon muhasebesinin bilançolara etkisi" hakkında eğitim yaptı.
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Ataşehir de "Enflasyon muhasebesi ve enflasyon muhasebesinin bilançolara etkisi" hakkında eğitim yaptı. 

Açılış konuşmasını Ataşehir ilçe Temsilcisi Rıza Çetinkaya yaptı. Meslek mensupları saygı ve sevgi ile selamdıktan sonra kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

Daha sonra divan kurulunun oluşmasına geçildi.

Divan Kuruluna Z.Özge Öztel, Fuat Öztürkler ve Muhammet kantarcı seçilerek yerlerini aldılar.

Divan kurulu üyesi Z.Özge Öztel divan kurulu adına meslek mensuplarını selamladıktan sonra divan kurulu ve etkinliğe katılan meslek mensuplarını selamladıktan sonra. Cumhuriyetimizin 100.kuruluş yıl dönümünü kutladı, Cumhuriyetimizin 100. yılı hakkında konuşma yaptı, akabinde Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Cumhuriyet tarihinde vatanı uğruna şehit düşen tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle yad ederek, onlar için meslek mensuplarını saygı duruşuna ve istiklâl marşı okunmasına davet etti.

TÜRMOB yönetim kurulu üyesi ve Grup başkanı Turgay Kanarya meslek mensuplarına hitaben meslek mensuplarının ve mesleğin geleceğine yönelik konuşmasını yaptı.

Uyumsoft temsilcisi dijital yenilikler hakkında bilgi verdi sunumunu yaptı. Doç Dr. Erkan Öztürk enflasyon muhasebesi hakkında ve enflasyon muhasebesinin bilançolara etkisi hakkında sunumunu yaptı. 

Daha sonra; Meslek mensuplarından gelen sorulara cevap vererek etkinliğe son verdiler. 

RESİMLERİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 
REKLAM ALANI
10 Hafta Sürecek Olan 100. Yıl Futbol Turnuvası Öncesi Açılış Konuşmalarının Ardından Maç Heyecanı Başladı.
Sevgili okurlarım, pek çok başka konuda olduğu gibi asgari ücret konusunda da büyük oyunlar oynanıyor. Peki bu nasıl oluyor, baştan sona . . .
(2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Taslağı gelen görüşler dikkate alınarak yeniden hazırlanmıştır
Son iki aydır ülkemizin gündemini sosyal medya üzerinden ürün pazarlayan Instagram fenomenleri ile TikTok yıldızlarının kazandıkları . . . .
Adalet Bakanı Yılmaz Yılmaz Tunç, yeni yargı paketiyle detayları paylaştı. Çalışmaların sürdüğünü belirten Bakan Tunç, "1 ay ceza alan . . . .
İthalatta dış rekabetten korunma ve/veya yerli üreticilerin korunması amacıyla Ticaret Bakanlığı’nca, yasal düzenlemeler uyarınca, gözetim . . .
Bir yılın bitimi yeni bir yılın habercisidir, her yılın son ayında kişileri bir yandan hüzün, diğer yandan mutluluk ve telaş sarar. Ticari işletmeler/şirketlerde ise hummalı bir çalışma başlar. Yazımız konusu ise, şirketlerin yıl bitmeden dikkat etmeleri gereken hususları hatırlatmaktır.
Hazine ve Maliye Bakanlığı Tarafından Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Depremlerden Etkilenen Bazı Yerler İçin Mücbir Sebep Halinin
Evet, enflasyon düzeltmesine ilişkin düzenlemenin de içinde bulunduğu Torba Yasa Teklifi geçtiğimiz hafta Meclis Plan ve Bütçe . . . . .
24.11.2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7846 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile ithalatta gözetim uygulaması, korunma önlemleri ve . . . .
24 Kasım 2023 tarihinde TBMM gündemine giren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . .
Kayıt dışı istihdam, çalışanların SGK’ya ya hiç bildirilmemesi ya da bildirilmekle birlikte gerçek . . . .
Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte, bir mali yılı daha kapama telaşı yaşanıyor. Bir yılın planları ve gerçekleşenleri arasındaki denge artık fiilen . . .
24.11.2023 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan 2/1812 Esas sayılı “Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . . . . .
Çalışan emekliye 5 bin TL ikramiyenin hesaplara yatışı için tarih verildi Çalışan emekliye 5000 TL düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçti.
Seksen maddeden oluşan Torba Yasa Teklifi, çalışan emeklilere de 5.000 TL ikramiye ödenmesine ilişkin düzenleme eklenerek, Plan ve . . . . .