DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs
30 Temmuz 2019 Salı
Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında;
DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs

MESLEK MENSUPLARININ ÇOCUK VE YAKINLARINA

      % 50+ %10  BURS

Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında; hem akademik yönüyle başarılı, hem de sektör tecrübesi olan  hocalarımızla tamamen uygulama odaklı eğitim programlarıyla işletmelerin ihtiyaçları olan, her yönüyle donanımlı, güncel teknolojiyi kullanabilen ve sorumluluklarının bilincinde başarılı aday meslek mensupları yetişmektedir. Öğrencilerimiz, yandal ve çift anadal  programları ile İşletme, Finans, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık gibi alanlarda da eğitim alabilmektedirler. Kontenjanının tamamıyla % 50 burslu öğrenci alan programımızı, öğrencilerimiz ilk üç tercihlerine MUHASEBE ve DENETİM programını yapmaları durumunda ilave % 10 burs elde edeceklerdir. Muhasebe ve Denetim alanında, TÜRMOB ve İSMMMO meslek mensuplarına da lisansüstü eğitimlerinde burslar sunan Okan Üniversitesi, meslek mensuplarının yakınlarını da yetiştirmektedir.


DETAY İÇİN TIKLAYINIZ>>>>> MUHASEBE ve DENETİM HABER ÇALIŞMASI.pptx

1- Öncü Mali Müşavirler Grubu Başkanı Serdar Özkan, Uyumsoft İ.Dönüşüm Takım Liderinden Sena Rakıcı ve Akgün Koçali
2021 yılına ilişkin yeniden değerleme oranı yüzde 9.11 oldu. Bu oran vergi, harç, araç muayenesi gibi işlemlerde de geçerli olacak.
Koronavirüsün olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak için bir dizi tedbir alındı. Bu kapsamda getirilen işten çıkarma yasağı devam ediyor.
Genel olarak ilgili devletin mevzuatı gereğince ikametgâh, ev, kanuni merkez, iş merkezi veya benzer yapıda diğer herhangi bir . . . .
Bilindiği üzere, vadesinde ödenmemiş kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin olarak 7256 sayılı Bazı Alacakların . . .
Başta vergi ve SGK borçları olmak üzere kamuya olan borçlara ödeme kolaylığı sağlayan 7256 sayılı Kanun, Resmi Gazete’de yayınlanarak . .
Şirketler ve diğer kurumlar tarafından gönderilen istenmeyen kampanya mesajları, 1 Aralık'ta yürürlüğe girecek . . .
Finansal Hesap Bilgilerinin Otomatik Değişimi kapsamında; mevduat, saklama ve yatırım kuruluşları ile belirli sigorta şirketleri nezdindeki; . .
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan mallar için 27/11/2020 tarihinden itibaren . . .
12 Aralık 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavına Katılacak Adaylar ile Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.
Ülkeler, kayıt ve beyan dışı bırakılan gelirlerin trilyon dolarlar ile ifade edilmesi üzerine harekete geçerek, vergi kayıp ve kaçaklarını . .
Meslek Mensupları Bugün Saatin: 23:59 olmasınımı bekleyecekler...
Vergi mevzuatımıza göre, gelir vergisi mükellefi olan gerçek kişilerin artan oranlı vergisi yüzde 40’ları bulurken,
Meslek ve Meslek Mensupları Adına Çalışan Çınarlarımızdan İbrahim Ulusoy' u Kaybettik.
Yapılandırma kapsamında Bağ-Kur’lulara müjde geldi. Borçlu olduğu için günleri silinen Bağ-Kur’lular, borcu ödeyerek emekli olacak.
Mücbir Sebep Halinde Olduğu Kabul Edilen Mükelleflerin Nisan/2020 Dönemi Borçlarına İlişkin Hatırlatma
Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlar Önlerinde Saygı İle Eğiliriz...