Her Girişimcinin Bir Şirkete Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır.
17 Mayıs 2024 Cuma
Sanal Ofis Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet vermeye devam ediyor
Her Girişimcinin Bir Şirkete Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır.
Her Girişimcinin Bir Şirkete, Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır .

Sanal Ofis Online ;
  Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet vermeye devam ediyor

- Sanal Ofis Online

Sanal Ofis Online Türk Ticaret Kanunu Kapsamında 2014 yılında kurulmuş. Kendi öz sermayesi ile edindiği gayrimenkuller ile Türkiye’nin önde gelen sanal ofis sağlayıcılarından biridir. 

İlk ve Tek hedefimiz Abone memnuniyetidir.  

Sizleri memnun edebilmek için Sanal Ofis Online çözüm ortakları ile sektörde birçok yeniliğe imza atarak sektörün öncülerinden birisi olarak bugün 1000’lerce firmaya hizmet üretmektedir. Gelişen dünyada devletlerin sınırı teknoloji ile beraber ortadan kalkmış durumda.

Sanal Ofis Online engin iş deneyimi ve tecrübeli ekibi ile sizlere yol göstermeye ve partnerlik yapmaya devam eden bir ofis bir masadan çok size bir vizyon sağlayacaktır.

Kapsamlı lokasyon ağımız tüm ölçeklerden şirketlerin dilediği yerde ve şekilde çalışmasına imkan tanımaktayız. Siz değerli Abonelerimize Güvenli adres,  asistanlık, sekreterlik, IP telefon desteği, sanal ve reel ofis desteği, toplantı odaları sıcak-soğuk ikramlar ve ayrıca müşterilerimizin kurumsal veya ticari web sitesi hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, şirketlerin bilgi, belge ve kargo yönetimi, CRM Desteği, Google ADS desteği, sosyal medya danışmanlığı, reklam çözümleri ve çözüm ortaklarımız ile beraber birçok alanda hizmet sunmaktayız.

Sanal Ofis Online ile sizde dünya çapında şirket sahibi olabilirsiniz. Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

SANAL OFİS ONLİNE 
YKB/ MİNE EVNİ


VİZYONUMUZ

Son yıllarda gittikçe büyüyen Hazır ofis ve Sanal ofis sektörünün en çok tercih edilen ve Abonelerine kendi mülkleri ile en kaliteli hizmet veren şirket olmak.

SANALOFİSONLİNE olarak hızlı ve emin adımlarla ilerlerken kurumsal bir kimlikle ‘’GÜVENLİ ADRESİN DEĞİŞMEYEN ADRESİ’’ olarak tüm Türkiye’de ve Dünyada bir marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Tüm şirket türlerinize uzun vadeli Güvenli Adres Hizmeti ile beraberinde, kaliteli ve modern ofis çözümlerimiz ile Abonelerimize  Prestijli Plazalarda profesyonel ofis hizmetleri sunarak, şirket sahiplerinin maliyetini düşürerek onların işlerine odaklanmasını ve başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.
REKLAM ALANI
8- Kişisel Gelişim Uzmanı Zafer Yılmaz' la; Diksiyon, İletişim Teknikleri, Kürsüden Dinleyiciye Hitap, Kendimizi Nasıl Tanıtırız, Sesin Kullanımı ve Diyafram Nefes Tekniği Farkındalık Çalışması.
REKLAM ALANI
Hazine ve Maliye Bakanlığı internet sitesinde 2024 yılı Ocak-Mayıs bütçe gerçekleşmelerini açıkladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yapılan . . .
İklim değişikliği, 21. yüzyılın en büyük çevresel sorunlarından biri haline gelmiştir. Bu değişikliğin en büyük sorunlardan biri olarak . . . .
İş dünyası Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanmaya devam ediyor. İşte yeni yayınlanan yönetmelik sonrası hangi işverenlerin . . . .
Bundan 3,800 yıl önce Hammurabi, Babil caddelerine dev tabletler asmış ve üzerine şunu yazmıştı; “Vergi vermeyenin kellesi gider.” . . . .
Ekonomist Ali Ağaoğlu ve Hakan Güldağ, haftanın sohbetinde, yeni vergi düzenlemelerine ilişkin taslağı tartıştı.
AK Parti’nin bugünkü MYK toplantısında son hali verilmesi beklenen vergi paketine ilişkin taslaktan, yapılan son dakika değişikliği ile . . . .
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Protokol davetlilerimizin, üyelerimizin ve stajyerlerimizin katılacağı Kurban Bayramı, bayramlaşma programımız 24.06.2024 Pazartesi 15:00’de
Muhasebe bir İşletmenin finansal Faaliyetlerini kaydetmek, sınıflandırmak, raporlamak ve analiz etme için kullanılan bir süreçtir.
Yurt dışına çıkış harcının yeniden belirlenmesine ilişkin çalışmaların olduğu basına yansıyan haberlerde yer almaktadır.
Ticarete atılırken şirket kurmayı düşünenlerden veya kurulu şirketi doğru şirket tipi mi diye tereddütü olanlardan yoğun olarak gelen bir . . . . . .
Harç, bazı kamu hizmetlerinden yararlanan kimselerin belli bir ölçüde bu hizmetlerin maliyetine katılmalarını sağlamak amacıyla ya da . . . .
Sevdiklerinizle Birlikte Sağlık, Mutluluk ve Huzur Dolu Nice Bayramlar Dileriz.
İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda Başkan ve Yönetim Kurulu Değişti.
13 Haziran 1989 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali . . . . .
2006-2008 yılları arasında hayata geçirilen sosyal güvenlik reformu ile tüm sosyal sigorta kurumları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) tek çatı . . .
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Hanehalkı Tüketim Harcaması 2023 bültenini 11 Haziran 2024’te internet sitesinde yayımladı.