İstanbul SMMM Derneğinden;
18 Kasım 2020 Çarşamba
Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Uzaktan Eğitim Programları 30 Kasım 2020 Tarihinde Sanal Sınıflarda Başlıyor
İstanbul SMMM Derneğinden;

 


İstanbul Mali Müşavirler ve
Muhasebeciler Derneği
MESLEKTE BİRLİK

İSMMMD
BAĞIMSIZ DENETÇİLER İÇİN SÜREKLİ UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI 30 KASIM 2020 TARİHİNDE
SANAL SINIFLARDA BAŞLIYOR


İSMMMD, Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programları düzenleme konusunda yetki almış olup; Muhasebe, Denetim, Finans ve Etik temel ders konularından Uzaktan yöntemiyle eğitim programları açılacaktır. Eğitim programları; Meslekte Birlik Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından yürütülecektir.

Eğitimler; KGK mevzuatına uygun olarak bağımsız denetçi meslek mensuplarımıza yöneliktir. Ancak, dileyen meslek mensuplarımız da katılabileceklerdir.

Eğitime katılmak isteyen meslek mensuplarımızın, katılmak istedikleri programa aşağıdaki link aracılığıyla elektronik ortamda kayıt olup ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Sanal sınıflar 30 kişilik sınırlı kapasiteye sahip olup, erken başvuru önem taşımaktadır. Eğitimi tamamlayanlara katılım sertifikası verilecektir.

Başvuru duyurusu ve başvuru yardım kılavuzu linkleri aşağıdadır.
Saygılarımızla,

Etem Yüksel KAHVECİBaşvuru Duyurusu ve Rezervasyon İçin Tıklayınız…

Uzaktan Eğitim Sistemine Üye Olmak İçin Tıklayınız

Uzaktan Eğitim Sistemine Üyelik Yardım Kılavuzu İçin Tıklayınız


Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram.com/ismmmd

Facebook.com/ismmmdTR

Twitter.com/ismmmd

Youtube.com/istanbulmeslektebirlik

 

İletişim

Telefon: 0212 274 76 02
Adres: Molla Gürani Mh.Oğuzhan Cad. Oğuzhan İş Hanı No: 17 Kat 4 D12 Fındıkzade-Fatih-İstanbul

Email: bilgi@ismmmd.org.tr
ismmmd.org.tr

 


Açış Konuşması; Ali Haydar Tunç (İSMMMO Başkan Yardımcısı), Moderatör ; Halim Bursalı (İSMMMO Y.K.Ü), Konuşmacılar ; Yalçın Sütütemiz-(İstanbul TESMER Eğitmeni) ve Mücahit Yılmaz - (İstanbul TESMER Eğitmeni "Yapılandırmada Dikkat Edilecek Hususlar ve İstihdam Teşvikleri"
Genel Başkan Emre Kartaloğlu ve SGK Bşk Sayın İsmail YILMAZ’ın katılımlarıyla, 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 11.00'de SOHBET PROGRAMI gerçekleştirilecektir.
Kamu Gözetim Kurumu tarafından yetkilendirilen derneğimiz tarafından bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programı kapsamında Ocak ayı yüz yüze ve on-line eğitim takvimimiz aşağıdaki görsellerde paylaşılmıştır.
İSMMMD, Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programları düzenleme konusunda yetki almış olup; Temel Tahkim Eğitimi konulu ders açılmıştır.