İstanbul SMMM Odası Kağıthane Temsilciliğinin Kağıthane Güllüoğlu Tesislerinde Teknik Sponsorluğunda Düzenlemiş Olduğu Geleneksel Kahvaltıya İlgi Bir Hayli Fazla Oldu.
19 Mayıs 2024 Pazar
İstanbul SMMM Odası Kağıthane Temsilciliğinin Kağıthane Güllüoğlu Tesislerinde Teknik Sponsorluğunda Düzenlemiş Olduğu Geleneksel Kahvaltıya İlgi Bir Hayli Fazla Oldu.
Arıkan ; "Vergi Daireleri ve Sosyal Güvenlik Kurumu bizim paydaşlarımız. Meslek Odaları Devletle Kavga Etmez, Ama  Hak Aramayı da Asla Bırakmaz. Hak Aramak Ayrı Bir Şey Devlete Kafa Tutmak Başka Bir Şey.  Devleti Yönetenler Yanlış İşler Yapıyorlarsa O Yanlışı Anlatmak Bizim Görevimiz "

Demirel ; "20 Yıl önce rafa kaldırılan Enflasyon Muhasebesini, 20 yıl sonra kendimizi Enflasyon Muhasebesinin içinde bulduk. Bu dönem Enflasyon Muhasebesi Nedeniyle Adeta üzerimizden TIR Geçti."

İstanbul SMMM Odası Kağıthane Temsilciliğinin Kağıthane Güllüoğlu Tesislerinde Teknik Sponsorluğunda Düzenlemiş Olduğu Geleneksel Kahvaltıya İlgi Bir Hayli Fazla Oldu.

Kahvaltıya: İstanbul SMMM Odası Başkanı Erol Demirel, İstanbul SMMM Odası Kurucu Başkanı ve TÜRMOB Genel sekreteri Yahya Arıkan'ın Katılımlarıyla 19 Mayıs Spor ve Gençlik Bayramını Bir gün Önce Pasta Keserek Coşku İçinde Kutladılar.


İstanbul TESMER Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Küçükelçi ve Kağıthane İlçe Temsilcisi Filiz Maraz'ın Başkanlığında gerçekleşirken;

Ayrıca;

ALİ RIZA DELİKKAYA (Temsilci Yardımcısı)  
AYNUR AYBERGÜLER (Temsilci Yardımcısı)  
NURAN AYDIN (Temsilci Yardımcısı)
ONUR ŞİMŞEK (Temsilci Yardımcısı)  
PERİHAN GÜR (Temsilci Yardımcısı)  
RIZA GÖKDERE (Temsilci Yardımcısı)  
ZELİHA ÇİL (Temsilci Yardımcısı)  
ZEYNEP ASLAN (Temsilci Yardımcısı)
YUNUS BOLAT (Temsilci Yardımcısı)
NİLÜFER DUMAN (Temsilci Yardımcısı) nın misafirperveliğinde Geleneksel kahvaltıda ev sahipliği yaparak, kahvaltıya katılan meslek mensupları ile bire bir ilgilendiler.

Temsilci Yardımcısı Nuran Aydın Konukları Selamladıktan Sonra Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilcisi Filiz Maraz'ı Kürsüye Davet Etti. 


Daha sonra İstanbul SMMM Odası Başkanı Erol Demirel, İstanbul SMMM Odası Kurucu Başkanı ve TÜRMOB Genel sekreteri Yahya Arıkan Konuşma yaptılar. 
---------------------------------------------------------------

Demirel ; "20 Yıl önce rafa kaldırılan Enflasyon Muhasebesini, 20 yıl sonra kendimizi Enflasyon Muhasebesinin içinde bulduk. Bu dönem Enflasyon Muhasebesi Nedeniyle Adeta üzerimizden TIR Geçti."


------------------------------------------------------------------------------------

Arıkan ; "Vergi Daireleri ve Sosyal Güvenlik Kurumu bizim paydaşlarımız. Meslek Odaları Devletle Kavga Etmez, Ama  Hak Aramayı da Asla Bırakmaz. Hak Aramak Ayrı Bir Şey Devlete Kafa Tutmak Başka Bir Şey.  Devleti Yönetenler Yanlış İşler Yapıyorlarsa O Yanlışı Anlatmak Bizim Görevimiz "


----------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------

Halit Yımaz'a Ruhsatı Verildikten Sonra Hep Birlikte 19 Mayıs Pastasını Kesmenin Heyecanın Ardından Sunumlarını Yapması İçin Naz Teknik Satış Müdürü İlker Solmaz' ı Kürsüye Davet Etti.


------------------------------------------------------------------------------------------

RESİMLERİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ


REKLAM ALANI
8- Kişisel Gelişim Uzmanı Zafer Yılmaz' la; Diksiyon, İletişim Teknikleri, Kürsüden Dinleyiciye Hitap, Kendimizi Nasıl Tanıtırız, Sesin Kullanımı ve Diyafram Nefes Tekniği Farkındalık Çalışması.
REKLAM ALANI
Hazine ve Maliye Bakanlığı internet sitesinde 2024 yılı Ocak-Mayıs bütçe gerçekleşmelerini açıkladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yapılan . . .
İklim değişikliği, 21. yüzyılın en büyük çevresel sorunlarından biri haline gelmiştir. Bu değişikliğin en büyük sorunlardan biri olarak . . . .
İş dünyası Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanmaya devam ediyor. İşte yeni yayınlanan yönetmelik sonrası hangi işverenlerin . . . .
Bundan 3,800 yıl önce Hammurabi, Babil caddelerine dev tabletler asmış ve üzerine şunu yazmıştı; “Vergi vermeyenin kellesi gider.” . . . .
Ekonomist Ali Ağaoğlu ve Hakan Güldağ, haftanın sohbetinde, yeni vergi düzenlemelerine ilişkin taslağı tartıştı.
AK Parti’nin bugünkü MYK toplantısında son hali verilmesi beklenen vergi paketine ilişkin taslaktan, yapılan son dakika değişikliği ile . . . .
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Protokol davetlilerimizin, üyelerimizin ve stajyerlerimizin katılacağı Kurban Bayramı, bayramlaşma programımız 24.06.2024 Pazartesi 15:00’de
Muhasebe bir İşletmenin finansal Faaliyetlerini kaydetmek, sınıflandırmak, raporlamak ve analiz etme için kullanılan bir süreçtir.
Yurt dışına çıkış harcının yeniden belirlenmesine ilişkin çalışmaların olduğu basına yansıyan haberlerde yer almaktadır.
Ticarete atılırken şirket kurmayı düşünenlerden veya kurulu şirketi doğru şirket tipi mi diye tereddütü olanlardan yoğun olarak gelen bir . . . . . .
Harç, bazı kamu hizmetlerinden yararlanan kimselerin belli bir ölçüde bu hizmetlerin maliyetine katılmalarını sağlamak amacıyla ya da . . . .
Sevdiklerinizle Birlikte Sağlık, Mutluluk ve Huzur Dolu Nice Bayramlar Dileriz.
İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda Başkan ve Yönetim Kurulu Değişti.
13 Haziran 1989 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali . . . . .
2006-2008 yılları arasında hayata geçirilen sosyal güvenlik reformu ile tüm sosyal sigorta kurumları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) tek çatı . . .
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Hanehalkı Tüketim Harcaması 2023 bültenini 11 Haziran 2024’te internet sitesinde yayımladı.