İstanbul SMMM Odasını Kuranlar Anlamlı Bir Gecede Anlamlı Konuklarla;
12 Mayıs 2022 Perşembe
BRİDGE RESTAURANT ta QNB e Finans Sponsorluğunda ÇDM Birliği Mensupları Bir Araya Geldi.
İstanbul SMMM Odasını Kuranlar Anlamlı Bir Gecede Anlamlı Konuklarla;
İstanbul SMMM Odasını Kuranlar Anlamlı Bir Gecede Anlamlı Konuklarla BRİDGE RESTAURANT ta QNB e Finans Sponsorluğunda ÇDM Birliği Mensupları Bir Araya Geldi.

* ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan İstanbul SMMM Odasının Kuruluşundan Bugüne dek Katkı Sunanlardan, Masis Yontan'ı, Ülkü Sönmez'i ve Mehmet Eren'i, Nail Sanlı' yı ve Mustafa Özyürek'i Sahneye Davet Ederek Kısa Kısa Olsa Düşüncelerini Aldı.
* Daha Sonra ; ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan Yol Arkadaşı ve İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel Akdemir'i Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti. Ardından Cemal Yükselen' i Sahneye Davet Etti.
* Kısa Dönem de Olsa, TÜRMOB Geçmiş Dönem Başkanı Cemal Yüksel'in Ardından, ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu' nu Konuşmalarını Yapması İçin Sahneye Davet Etti.
TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu' nun Konuşmalarının ardından ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Sekreteri ve Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği Başkan Adayı Erol Demirel'i Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti.
* Konuşmacılar Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, Tomris Coşkun Konuklara Katılımlarından Dolayı Teşekkür Etti. Daha Sonra, QNB e Finans Yetkilerinden Seviay Küçük ve Direktör Burak Acarbay'ı Konuşmalarını Yapması İçin Sahneye Davet Etti.
* ÇDMB Mensupları ve Konuklar, Birlikte Olmanın Hazına Varırlarken, Gecenin Geç Saatlerine Kadar, 14-15 Mayıs Genel Kurulu İçin Adeta Enerji Depolayarak Çılgınlar Gibi Eğlendiler.
DETAYLAR İKTİSADİ TV de
ÇDMB Mensupları ve Konuklar, Birlikte Olmanın Hazına Varırlarken, Gecenin Geç Saatlerine Kadar, 14-15 Mayıs Genel Kurulu İçin Adeta Enerji Depolayarak Çılgınlar Gibi Eğlendiler.

DETAYLAR İKTİSADİ TV de
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan İstanbul SMMM Odasının Kuruluşundan Bugüne Katkı Sunanlardan, Masis Yontan'ı, Ülkü Sönmez'i ve Mehmet Eren'i, Nail Sanlı' yı ve Mustafa Özyürek'i Sahneye Davet Ederek Kısa Kısa Düşüncelerini Aldı.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2- ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan Yol Arkadaşı ve İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel Akdemir'i Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti. Ardından Cemal Yükselen' i Sahneye Davet Etti.
   

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3- ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu' nu Konuşmalarını Yapması İçin Sahneye Davet Etti.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
4- ÇDMB Başkanı Yahya Arıkan Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Sekreteri ve Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği Başkan Adayı Erol Demirel'i Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti.
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------
5- Arıkan Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, Tomris Coşkun Konuklara Katılımlarından Dolayı Teşekkür Etti. Daha Sonra, QNB e Finans Yetkilerinden Seviay Küçük ve Direktör Burak Acarbay'ı Konuşmalarını Yapması İçin Sahneye Davet Etti.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------
6- ÇDMB Mensupları ve Konuklar, Birlikte Olmanın Hazına Varırlarken, Gecenin Geç Saatlerine Kadar, 14-15 Mayıs Genel Kurulu İçin Adeta Enerji Depolayarak Çılgınlar Gibi Eğlendiler.
 
1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücret zam oranını açıkladı. Buna göre, 2022'nin ikinci yarısında ödenecek aylık net asgari ücret yüzde 30 . . . .
7256 sayılı Kanun ile 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununa eklenen geçici 93 üncü madde hükmünün uygulanmasına yönelik usul ve esaslara . . .
İzmir SMMM Odasından Duyuru; Beyanname Sürelerinin Uzatılması Hakkında..
Konya S.M. Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, şirketlerin fatura işlemlerinin dijitale taşındığını belirterek . . . .
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kurban bayramı emekli ikramiyelerinin bayramdan önce 2-7 Temmuzda hesaplara yatırılacağını . . . .
Memur ve emeklinin 3.600 ek gösterge düzenlemesi için hazırlanan yasa teklifi af ve zam müjdeleriyle adeta mini seçim paketine dönüştürüldü.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz konjonktür, toplumun tüm kesimlerini olduğu gibi maalesef biz mali müşavirleri de derinden etkilemektedir.
"3600 ek gösterge" ile "öğrenci affı" düzenlemesini de içeren ekonomiye ilişkin "torba" kanun teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu
Beyana dayanan vergilerde vergi ziyaı cezasını gerektiren fiilleri işleyen mükelleflerle bunların işlenişine iştirak eden diğer kişilerin kanuna . . .
Türk Lirası mevduatları cazip kılmak, birikimlerin Türk Lirası mevduat ve katılım hesaplarında tutulmasını sağlamak amacı ile stopaj . . .
Antalya SMMM Odası Başkanı Sacettin Hancıoğlu'nun Ağabeyi Selahattin Hancıoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları - 11.06.2022 tarih ve 31863 sayılı Resmi Gazetede 7409 sayılı Avukatlık Kanunu İle Türk Borçlar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yayımlanarak yürürlüğe girdi.
2022/Mayıs Ayı Sigorta Primi, Kdv İade Alacağından Mahsubu Suretiyle 27.07.2022 Tarihine Kadar Ödenebilecek
10 Eylül 1971 doğumluyum. 1 Kasım 1989 tarihinde sigortam başladı. 2021 Aralık ayına kadar aralıklarla çalıştım. . . . .
Ülkemiz, 2018 yılının ortalarından itibaren döviz kurlarının yükselişini önlemek için deneme yanılma yolu ile çeşitli taktiklere başvuruyor! . . .
Uzun bir süredir sağlık çalışanları tarafından beklenen mali ve özlük haklarına ilişkin iyileştirmeler içeren Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve . . .
Evet, çok haklısınız, aslında bunun tam tersinin olması lazım. Ancak, ister inanın ister inanmayın şu an uygulamada böyle bir kaotik durum . . .