İstanbul Yenli Mali Müşavirler Odasından; Online Sözleşme Bildirimleri Hakkında Duyuru
09 Şubat 2021 Salı
Sözleşme bilgilerinizi online olarak bildireceğiniz yeni portal hizmetinize açılmıştır. Web sitemiz üzerinden online olarak bilgi girişi yapılan sözleşmeler;
İstanbul Yenli Mali Müşavirler Odasından; Online Sözleşme Bildirimleri Hakkında Duyuru

ONLINE SÖZLEŞME BİLDİRİMLERİ HAKKINDA DUYURU

Sözleşme bilgilerinizi online olarak bildireceğiniz yeni portal hizmetinize açılmıştır.
Web sitemiz üzerinden online olarak bilgi girişi yapılan sözleşmeler;


bu kısımdan yazdırılacak tutanak ekinde aslı gibidir yapılmış kopyalarıyla ve Ücret Soru Belgesi ile beraber Odamız evrak kayda teslim edilmelidir.

Saygılarımla,

Başkan Vehbi KARABIYIK

 

Online Sözleşme Bilgi Girişi

Web sitemiz üzerinden “Online İşlemler” butonunu tıklayarak üye girişi yaptıktan sonra, “Sözleşme Girişi” tıklayarak panele ulaşabilirsiniz. Online işlemler şifrelerinizi tekrar kullanarak giriş yapabilirsiniz…

Sol üstteki “Yeni” butonunu tıklayarak sözleşme bilgilerini girmek üzere dosya oluşturarak Oluşturulan dosya içerisine giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Yeni” butonunu tıklayarak sözleşme bilgilerini girmeye başlayabilirsiniz Sağ altta “Sakla” butonunu tıklayarak kaydettikten sonra; sözleşme eklemek için sağdaki “Yeni” butonuna tıklayarak sözleşme ekleyebilirsiniz.

Kontrollerinizi yaptıktan sonra bildiriminizi onaylamak için (onaylama yaptıktan sonra sözleşmeler üzerinde ekleme, çıkarma düzeltme yapamıyorsunuz) dosyalar ekranında  yazıcı simgesi yanında bulunan “Oda’ya Gönder(E-Teslim)” butonunu tıklayarak girişi bitirebilirsiniz.

Ya da daha sonra onaylamak için dosyayı bekletebilirsiniz. (Bu durumda henüz onaylanmamış bildirime sözleşme ekleyip çıkarabilir ve düzeltmeler yapabilirsiniz.)

16 - Yönetim Kurulunun İbra Edilmesinden Sonra, Başkan Olgun Bazı Bilgilendirmelerde Bulundu, Daha Sonra YMM Ahmet Gündüz Teşekkür Konuşmasını Yaptıktan Sonra Başkan Olgun'un Genel Kurul Duyurusunun Ardından Seçimlere Geçildi. (SON)
Hazine ve Maliye Bakanlığı GİB tarafından 09/02/2021 tarihli ve 31390 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan 509 Sıra Nolu Vergi Usul Kanunu . . .
18 ve 19 Seri No.lu Kurumlar Vergisi Genel Tebliğ Taslakları Gelen Görüşler de Dikkate Alınarak Güncellenmiştir.
Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız ilk kez evlerde ve online olarak kutlanacak. . . .
23 Nisan 1920, Türk Milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisinin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği . .
23 Nisan kutlamalarıyla ilgili tartışmalar sürerken İçişleri Bakanlığı'ndan yeni bir genelge geldi. 23 Nisan'da sokağa çıkma yasağı . . . .
Erdoğan, turizm sektöründe de mayısta sona erecek KDV indirimlerinin haziran sonuna kadar devam edeceğini duyurdu.
İçinde bulunduğumuz ayın kurumlar vergisi mükellefleri için yıllık beyanname dönemi olması dolayısıyla bende kurumlar vergisi . . . .
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO), Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Blockchain Girişimcisi . . . .
1996-2010 Dönemi Konya SMMM Oda Başkanı, 2010-2013 Dönemi TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRMOB'un Etik Kurulu Üyesi, AHMET İÇYER’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
İçişleri Bakanlığı tarafından tüm il valiliklerine gönderilen 14/04/2021 tarihli ve 6638 sayılı Genelge ile kısmi kapanma tedbirleri belirlenmiş,
Mücbir sebep ilan edilmeyecek ise serbest muhasebeci mali müşavirler, yeminli mali müşavirler ve bu meslek . . .
7061 Sayılı “Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un 41’inci maddesi ile 3065 sayılı
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2021- 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Bazı belediyeler, makam araçlarını itfaiye öncü aracı gibi göstererek vergi kaçırmıştır. Yapılması gereken bellidir. . . . .
7256 sayılı yapılandırma Kanununa yasal süresinde başvurmak şartıyla taksitle . . .
Pandemi yasakları sebebiyle yurtdışına gitme ya da yerleşme düşüncesi kesinlikle hız kesmedi. Gençler ülkesinin çöken sosyo-ekonomik
Gazetemizde 1 Mart 2021 tarihinde yayınlanan “Vergi Reform Paketinin ayrıntıları belli oldu!” başlıklı yazımda, kamuoyuna