Karadağ; Göreve geldiğimiz zaman, * Kız öğrencilerimiz için KIZ YURDU yapmak için var gücümüzle çalışacağız.
02 Ağustos 2021 Pazartesi
* Yaşlılarımız için bir yaşlılar evi kuracağız. * Öğrencilerimize BURSLARIMIZ devam ederek onlara hizmetlerin en iyisini vereceğiz.
Karadağ; Göreve geldiğimiz zaman, * Kız öğrencilerimiz için KIZ YURDU yapmak için var gücümüzle çalışacağız.
25 Yıldır sivil toplumla iç içe olan sayın Karadağ' la yapmış olduğumuz söyleşide  masaya yatırdığımız bazı konu başlıklarından seçmeler.


 * Göreve geldiğimiz zaman öğrencilerimizle iletişime geçerek,
    Adeta yarışırcasına üniversitelerimizle doğru iletişim kuracağız.

 * Yaşlılarımız için bir yaşlılar evi kuracağız.

 * Öğrencilerimize BURSLARIMIZ devam ederek onlara hizmetlerin en iyisini vereceğiz.

 * Zamanla yaşlılarımız için yardım sandığı oluşturarak, zor durumda olan yaşlı üyelerimize destek vererek, iyi günlerinde ve zor günlerinde hep yanlarında olacağız.

Hayallerimden biride;

Göreve geldiğimiz zaman, 

* Kız öğrencilerimiz (çocuklarımız) için KIZ YURDU yapmak için var gücümüzle çalışacağız.

* Türkiye' mizin dört bir tarafından eğitimlerini devam ettirebilmek için gelen öğrencilerimizi otobüslerde yolları kesilerek, onları çeşitli grupların heba etmelerine izin vermeyeceğiz. 

Derneğimizin onların adeta kendi evleri kendi ocakları olacak dedikten sonra; 

Bu çerçevede çocuklara, gençlere ve çevreye sahip çıkarak elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza be ve arkadaşlarım adına söz veriyorum diyerek 

Henrry Fordun şu sözleri ile söyleşimizi noktaladı. 

"Bir araya gelmek bir başlangıç, beraberliği sürdürmek bir ilerleme, beraber çalışmak bir başarıdır.

Yani olay takım olmakta. Bir masanın etrafına toplanmış bir grup olarak birlikte iş yapmakta değil, birlikteyken üretken olmakta. Birinin açığını kapatabilmek, eksiklerini tamamlayabilmekte.

Ben değil biz diyebilecek, başarıyı da, başarısızlığı eşitçe sahiplenebilecek, başarıya giden yolda birlikteliği paylaşabilecek rüya takımı oluşturmak elbette kolay değil. Ancak bunu yapabilen kurumlar çok şey kazanabiliyor.İyi bir takımın üyelerinde motivasyon artar. Yaratıcılık gelişir. Üretim hızlanır, karlılık artar. Büyüme gerçekleşir. Marka değeri yükselir, çalışan memnuniyeti artar ve problemlere profesyonelce çözümler üretilebilir. "

6- Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Lütfü Özen' Söz Verdikten Sonra, Başkan Hamit Gören ve İrfan Demirci Konuklara ve Meslek Mensuplarına Teşekkür Ettikten Sonra İktisadi Dayanışma Objektifie Topluca Resim Verdiler.
İki Dönem MMMBD Çorlu Şubesi Başkanlığını Yapan Başkan Aytaç Ersoy ve Kurul Arkadaşları görevlerini tamamladılar.
Sanıldığı gibi 12 Eylül, sadece kendi siyasi geleceğini düşünen birkaç generalin yapmış oldukları darbe değildir.
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneğinin 27 Şubesi Genel Kurullarını Yapıyor.
Fındığın hikâyesi kuruyemişçilerde raflarda yerini almasıyla başlamıyor, esasında bitiyor. Bu hikâye çok uzun hikâyedir.
Vergi uzmanı Dr. Ozan Bingöl, vergi, harç ve cezalara uygulanacak zam oranının belirlenmesinde kullanılan ve geçen sene yüzde 9,11 olan . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
8 Eylül Dünya Okuma Günü, UNESCO tarafından 17 Kasım 1965 tarihinde ilan edilmiştir. Dünya kitap okuma günü amacı, bireylerin, . . . .
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajımız dan dolayı Facebook 30 gün boyunca sayfamızı kilitlemiştir.
03 Eylül 2021 Cuma Günü İşletme Fakültesi Mezunları, 06 Eylül 2021 Pazartesi Gün Siyasal Bilgiler Fakültesi Diploma Töreni Yaparak . . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
Yaşlı bakıcılığı yapan yabancı uyruklu sigortalı çalışan, baktığı kişinin vefatı halinde, mecburen işten ayrılacağı için kıdem tazminatı isteyebilir mi?
Vergi yargısının yargılama usul kuralları İdari Yargılama Usulü Kanunu’nda düzenlenmiştir. Bu kanunda yer alan düzenlemeler içerisinde . . .
Dünkü yazımda, OECD raporunda yer verilen vergi suçlarıyla mücadelede on küresel ilkenin ilk beşini sizlerle paylaşmıştım.
Emlak vergisi belediyelerin en önemli gelir kaynaklarından birisi. Ayrıca mülk sahibi vatandaşların ve şirketlerin her sene ödediği bir . .
Eşimden ayrıldım. Emekli Sandığı'ndan emekli maaşı alıyorum. Babam da Emekli Sandığı'ndan emekli. Ben niye onun maaşını alamıyorum?. . .
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre; 2020 yılında, kadın nüfus 41 milyon 698 bin 377 kişi, erkek nüfus 41 milyon . . .