MMMBD Genel Merkezinin Düzenlemiş Olduğu Nevzat Pamukçu Futbol Turnuvasında Heyecan ve İstenmeyen Üzücü Kazalar Peş, Peşe Yaşandı.
15 Aralık 2019 Pazar
MMMBD Genel Merkezinin Düzenlemiş Olduğu Nevzat Pamukçu Futbol Turnuvasında Heyecan ve İstenmeyen Üzücü Kazalar Peş, Peşe Yaşandı.
MMMBD Genel Merkezinin Düzenlemiş Olduğu Nevzat Pamukçu Futbol Turnuvasında Heyecanın Yanı Sıra, İstenmeyen Üzücü Kazalar Peş, Peşe Yaşandı.
14.12.2019 Cumartesi Günü Finale kalan son Dört Takımdan MMMBD Kadıköy Şubesi ile, MMMBD Küçükçekmece Şubesi,

Ardından MMMBD Bayrampaşa Şubesi İle, MMMBD Bakırköy Şubesi Karşılaşacaklardı.

Saat:13:00 de Takımlardan MMMBD Kadıköy Şubesi ile, MMMBD Küçükçekmece Şubesi sahada yerlerini almıştı. Taraftarların birbirine başarılar dilemesinin ardından maç hakemin başlama düdüğünü çalması ile başladı. 


İlk otuz dakikalık oyunda Kadıköy Şubesi Küçükçekmece Şubesine karşı maçı 2-1 önde tamamlamıştı. Taraftarlar yerlerini almış heyecanla ikinci yarının başlamasını bekliyordu. Hakemin ve oyuncuların sahada yerlerini almasıyla ikinci yarı başladı. 

Oyuncular çok hırslı  oyuna başlamış kazanma hırsı ile oynuyorlardı. 

Bu arada; Küçükçekmece şubesi 3-2 öne geçmiş. Maç bambaşka bir önem kazanmıştı.  Taraftarlarda heyecan artmıştı. Bu arada iki tarafta galip gelmek için olan olan güçleriyle oynuyordu. Top kaleden kaleye dolaştırılıyordu. Son dakikalarda Kadıköy bir gol atarak 3-3 beraberliği yakalamış maçı uzatmaya kadar getirmişti. 


Hakem 3-3 beraberliğin ardından 10 ar dakika uzatmaya gitmişti. Sonuçta Küçükçekmece Şubesi oyuncularından Metin Gökdemir çok güzel klas bir atarak skoru 4-3 yapmış takımının maçı galip bitirmesini sağlamıştı.


Daha sonra saat: 14:00 başlaması gereken Bayrampaşa Şubesi ve Bakırköy şubesinin maçı Bayrampaşa şubesinin mazereti üzerine bir saat ertelenerek, saat:15:00 e alınmıştı.

Nihayet maç saati geldi her iki tarafın oyuncuları da sahada yerlerini almışlardı. Hakemin Maç başlama düdüğü ile maç başlamış her iki tarafta da maçı alma isteği doruktaydı. Bayrampaşa şubesinde ilk yarıda oyunculardan Tuncay'ın yokluğu belli oluyordu. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.


İkinci yarının ortalarında Tuncay'ında oyuna girmesiyle maç hareketlenmişti.  Bakırköy 1 gol atarak 1-0 öne geçmişti. Daha sonra Bayrampaşa'nın 5 numaralı oyuncusu Mehmet sakatlanarak sahada kıvranmaya başladı. Çarpışma sonucu Mehmet'in sol kolu kırılmıştı. Hemen Acil yardım ekipleri yardıma koşarak, Hazır bekleyen Ambulansla Mehmet'i hastaneye götürmüşlerdi.

Oyun başlamış sakatlanan oyuncunun yerine yeni oyuncu girmişti aradan 5 dakika geçti veya geçmedi. Bayrampaşa şubesi Tuncay' la Bakırköy Filelerine topu göndererek beraberliği yakalamıştı. Topun filelerle buluşmasıyla kaleci Yalçın kendini yerde bulmuş, acılar içinde kıvranmaya başlamıştı. Kaleci Yalçın da  sol kolunun (dirseğinin) üzerine düşmüş sol kolu kırılmıştı. İkinci bir Ambulans yoktu 15-20 dakika acılar içinde Yalçın kıvranırken, her iki tarafın oyuncularında elektrikli anlar yaşanmaya başlamıştı. 


Bir taraftan 112 Acil aranıyor,  Kaleci Yalçın'ın hastaneye kaldırılması için uğraşıyorlardı.

Bir taraftan elektriklenen gergin ortamı yatıştırmak için MMMBD Genel Başkanı Mahmut Şahin'in müdahale ediyor, 

Diğer taraftan Cemal Demirhan, Kenan Mülayim'in, İrfan Demirci ve diğerlerinin müdahalesi ile olabilecek kavgayı önlemeye çalışıyorlardı. Olayların ve saktlıkların ardından;

Bakırköy' den İrfan Demirci maça devam etmeme kararı alırken, Genel Başkan Mahmut Şahin, Suat Özgür ve Muzaffer Vardar bir araya gelerek maçı erteleme kararı aldılar. Kısacası maçı ertelediler. 

Daha sonra belirlenecek bir gün ve saatte Bayrampaşa şube ile Bakırköy şubesinin karşılaşacakları gün ve saati belirleyecekler, FUTBOL heyetinin vereceği karar son karar olacak. Bizlerde maçı izleyen takip eden iktisadi Dayanışma Haber Ajansı olarak sizleri bilgilendirmek istedik. 

Ayrıca Mehmet beye ve Yalçın Beye geçirmiş oldukları kazalardan dolayı geçmiş olsun der, sağlıklarına biran evvel kavuşmaları için dualarımız onlarla..SAHADAN GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
21- Sunumları Yapan Nermin Özcanyaş ve Ünal Durmuş Ali Gökçe'yi Anma Töreninde Ali Gökçe Anna Töreni Tamamlandıktan Sonra Hep Birlikte İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.
REKLAM ALANI
Gelir Vergisi Genel Tebliği (Seri No:319) Resmi Gazete’de Yayımlanmak Üzere Cumhurbaşkanlığına Gönderilmiştir.
252 Seri No.lu Gelir Vergisi Genel Tebliğinde Yer Alan Ve Tevkif Yoluyla Kesilen Vergilerin . . .
2021 yılı sonuna doğru döviz kurlarında yaşanan sıçramaya karşı hayatımıza sokulan kur . . . .
Türk Ticaret Kanunu’nun 39’uncu maddesi gereği olarak “Her tacir, ticari işletmesine ilişkin. . .
Giyimkentte "Ramazan Bingöl Restaurant" ta Meslek Mensuplarına Uyumsoft Sponsorluğunda kahvaltı vererek ağırladı.
Hazine ve Maliye Bakanlığı, tüm sektörleri ilgilendiren kapsamlı Katma Değer Vergisi (KDV) . . .
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2021- 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Vergi Usulü Kanunu ile Kurumlar Vergisi Kanunu'nda değişiklik öngören ekonomiye yönelik . . .
Bayan arkadaşımızın doğum tarihi 11 Ekim 1962. Sigorta başlangıç tarihi 1 Temmuz 1998. . . .
25.12.2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7349 Sayılı Kanun’la Gelir Vergisi Kanunu’nun . . .
Gelir Vergisi Kanunu’nun ticari kazançlarla ilgili 40’ncı ve serbest meslek erbabı ile ilgili . . . .
4857 Sayılı İş Kanunun 39. Maddesine göre 2022 yılında uygulanacak asgari ücret aylık . . . .
İktidar milletvekilleri tarafından, 13.01.2022 tarihinde TBMM Başkanlığı'na sunulan . . . .
Evde bakım maaşı engelli bireylerin kendisine değil, bakımını üstlenen ailesi, akrabası, . . . .
Türkiye, Ekim 2021'de önce Uluslararası Araştırmacı Gazeteciler Konsorsiyumu tarafından . . .
Yapılan son açıklama ve uygulamalardan, 20 yıl süren “yüksek faiz, düşük kur” politikasında . .