Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi 84. Kuruluş Yıl Dönümü Balosunu Taksim Sofitel Otelde Coşkuyla Kutladı.
19 Ocak 2020 Pazar
Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği  İstanbul Şubesi 84. Kuruluş Yıl Dönümü Balosunu Taksim Sofitel Otelde Coşkuyla Kutladı.
Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği 
İstanbul Şubesi
 Düzenlemiş Olduğu 84. Kuruluş Yıl Dönümü Balosunu
 Taksim Sofitel Otelde Coşkuyla Kutladı.

Konukları Balo Öncesi Kokteyle Ağırlayan Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu;

konukları Balo yemeği öncesi Kokteylle ağırladıktan sonra saat 20:00 itibariyle, konukları yavaş yavaş salondaki yerlerine almaya başladı.

Konukların yerlerini almasından sonra sunumları yapan Ece Müren sahneye gelerek konuşmalarına şöyle başladı.


sayın milletvekilimiz, Dekanlarımız, Oda başkanlarımız,saygı değer hocalarımız, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi Mezunlarımız ve konuklarımız. Geleneksel Yüksek Ticaret Kuruluş Balomuza hoşgeldiniz.


Ben Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ece Müren, bu güzel gecemizin sunumlarını yapmak üzere karşınızdayım.Hepinize şimdiden mutlu bir yeni yıl ve keyifli bir gece diliyorum. dedi ve
Şimdi sizler için hazırlamış olduğumuz minik bir multivizyon gösteriyle baş başa bırakıyorum dedi.


Bugün aramızda bulunan;

 * Milletvekilimiz Sayın Akif Hamza Çebi, 
 * İşletme Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Nuran Cömert, 
 İşletme Fakültesi Dekan Yardımcımız Sayın Doç. Dr. Volkan Türker,
 Genel Sekreterimiz sayın Yahya Arıkan, 
 * İstanbul SMMM Odası Başkanımız sayın Yücel Akdemir,
 * İstanbul YMMO Başkan Yardımcımız Sayın Sabri Tümer,
 * İTO Meclis Üyesi ve Perpa B Blok Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Hacı Demir,
 *  Meclis Üyemiz sayın Hayrettin Özbakır,
 *  İSTİVAK Başkanımız sayın Nurdan Sirman,
 *  İSTİVAK Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Yüksel Çengel,
 * Rehber Köpekler Derneği Başkanımız Sayın Nurdeniz Tuncer,
 * KAVRAM Eğitim Kurumları Y.K.Başkanımız sayın Bahattin Durmuş,
 * Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Genel Başkanımız Sayın Mustafa Karsavuran
 * Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Geçmiş Dönem Genel Başkanımız Sayı Hikmet Kabuk,

Bugün, Dünyanın ilk işletme okulları arasında yer alan üniversitemizin 137. Derneğimizin 84. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Köklü ve güçlü bir geçmişe sahip Üniversitemiz ile isimlerini bugün hala şükranla andığımız mezun büyüklerimiz tarafından kurulan derneğimizin 1936 dan 2020 ye bugüne kadar aralıksız düzenlenen geleneksel kuruluş balomuzda Yüksek Ticaret camiasını bir arada görmek, camiamızın birlik ve beraberlik duygusu içinde aynı heyecan ve ruhu taşıdığının göstergesidir diye düşünüyor ve bundan onur ve mutluluk duyuyoruz.


Yüksek Ticaretli ruhunun genç mezunlarımıza aktarılması ve yaşatılması adına bugüne kadar verdiğimiz maddi/manevi katkı ve destekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Diyerek sözlerini noktaladıktan sonra,


Sırasıyla ; 

Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şube Başkanı sayın Ömer Faruk Gürpınar,
İTİVAK Başkanı sayın Nurdan Sirman,
Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Genel Başkanı Sayın Mustafa Karsavuran
İşletme Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Nuran Cömert ve 
CHP Milletvekili Sayın Akif Hamza Çebi, 
Konuşmalarını yaptıktan sonra


Programın ikinci bölümünde;

Derneğe emekleri geçen saygıdeğer büyüklerden ;

Derneklerinin hem üyesi, hemde derneğe destekleri olan Mantı keyfinden Sevgili Yakup Aksoy'u hem kendi hemde merhum eşi Mukadder Aksoy'un  "Yüksek Ticaret Teşekkür Plaketini " İstanbul Şube  Başkanı Sayın Ömer Faruk Gürpınar  takdim etti.

İkinciYüksek Ticaret Teşekkür Plaketini " Genel Başkan Mustafa Karsavuran, Kurukahveci Mehmet Efendi' den Sayın Hatice Tüzün Akyol'a takdim etti.


Daha sonra ;Yüksek Ticaretliler 78 yılı mezunlarından sayın Alp Altunel şiir okuyarak geceye ayrı bir renk kattı.Ardından hep birlikte 84. yıl dönümü pastalarını alkışlarla keserek, gecenin geç vakitlerine kadar eğlenmeye devam ettiler.

Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi Düzenlemiş Olduğu 84. Kuruluş Yıl Dönümü Balosunu Taksim Sofitel Otelde Coşku İçinde Kutladı. (1.BÖLÜM Kokteyl Resimleri)

KOKTEYL RESİMLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

https://www.facebook.com/pg/%C4%B0ktisadi-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Haber-Ajans%C4%B1-136019793252536/photos/?tab=album&album_id=1292872314233939

Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi Düzenlemiş Olduğu 84. Kuruluş Yıl Dönümü Balosunu Taksim Sofitel Otelde Coşku İçinde Kutladı. (ll.BÖLÜM den RESİMLER)

BALO RESİMLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

https://www.facebook.com/pg/%C4%B0ktisadi-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Haber-Ajans%C4%B1-136019793252536/photos/?tab=album&album_id=1292920174229153

6- Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Lütfü Özen' Söz Verdikten Sonra, Başkan Hamit Gören ve İrfan Demirci Konuklara ve Meslek Mensuplarına Teşekkür Ettikten Sonra İktisadi Dayanışma Objektifie Topluca Resim Verdiler.
İki Dönem MMMBD Çorlu Şubesi Başkanlığını Yapan Başkan Aytaç Ersoy ve Kurul Arkadaşları görevlerini tamamladılar.
Sanıldığı gibi 12 Eylül, sadece kendi siyasi geleceğini düşünen birkaç generalin yapmış oldukları darbe değildir.
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneğinin 27 Şubesi Genel Kurullarını Yapıyor.
Fındığın hikâyesi kuruyemişçilerde raflarda yerini almasıyla başlamıyor, esasında bitiyor. Bu hikâye çok uzun hikâyedir.
Vergi uzmanı Dr. Ozan Bingöl, vergi, harç ve cezalara uygulanacak zam oranının belirlenmesinde kullanılan ve geçen sene yüzde 9,11 olan . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
8 Eylül Dünya Okuma Günü, UNESCO tarafından 17 Kasım 1965 tarihinde ilan edilmiştir. Dünya kitap okuma günü amacı, bireylerin, . . . .
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajımız dan dolayı Facebook 30 gün boyunca sayfamızı kilitlemiştir.
03 Eylül 2021 Cuma Günü İşletme Fakültesi Mezunları, 06 Eylül 2021 Pazartesi Gün Siyasal Bilgiler Fakültesi Diploma Töreni Yaparak . . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
Yaşlı bakıcılığı yapan yabancı uyruklu sigortalı çalışan, baktığı kişinin vefatı halinde, mecburen işten ayrılacağı için kıdem tazminatı isteyebilir mi?
Vergi yargısının yargılama usul kuralları İdari Yargılama Usulü Kanunu’nda düzenlenmiştir. Bu kanunda yer alan düzenlemeler içerisinde . . .
Dünkü yazımda, OECD raporunda yer verilen vergi suçlarıyla mücadelede on küresel ilkenin ilk beşini sizlerle paylaşmıştım.
Emlak vergisi belediyelerin en önemli gelir kaynaklarından birisi. Ayrıca mülk sahibi vatandaşların ve şirketlerin her sene ödediği bir . .
Eşimden ayrıldım. Emekli Sandığı'ndan emekli maaşı alıyorum. Babam da Emekli Sandığı'ndan emekli. Ben niye onun maaşını alamıyorum?. . .
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre; 2020 yılında, kadın nüfus 41 milyon 698 bin 377 kişi, erkek nüfus 41 milyon . . .