Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası İstanbul SMMM Odasında Seçim Sonuçları Belli Oldu.
16 Mayıs 2022 Pazartesi
İstanbul Serbest Muhasebeci Müşavirler Odası’nın seçimini Erol Demirel liderliğindeki Çağdaş . . .
Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası İstanbul SMMM Odasında Seçim Sonuçları Belli Oldu.
Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası İstanbul SMMM Odasında Seçim Sonuçları Belli Oldu.

İstanbul Serbest Muhasebeci Müşavirler Odası’nın seçimini Erol Demirel liderliğindeki Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği kazandı.

İSMMMO Seçim Galibi; Çağdaş Demokratlar Muhasebeciler Birliği Oldu.
 
İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda seçimin galibi; rakiplerine büyük fark atan Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği oldu. Seçimi ÇDMB’nin Başkan adayı Erol Demirel kazandı. 
 
Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası;  İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (İSMMMO) seçimini Erol Demirel liderliğindeki Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği (ÇDMB) kazandı.
 
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda dün başlayan İSMMMO`nun 25. Olağan Genel Kurul`unun ardından bugün seçimler yapıldı.

Seçimlere 11 Grup Katıldı 

1- Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği
2- Meslekte Birlik Grubu
3- Bağımsız Mali Müşavirler Grubu
4- İstanbul Katılımcı Muhasebeciler Hareketi 
5- Öncü Mali Müşavirler Birliği
6- Mali Müşavirler Umut Hareketi
7- Sosyal Demokrat Muhasebeciler  Birliği
8- Meslekte Gelecek Grubu
9- Bakırköy Mali Müşavirler Grubu
10-Vizyoner Mali Müşavirler Grubu
11-Ünvanda Birlik Grubu

SEÇİM SONRASI GÖRÜŞLER ve ŞENLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ>>>>>   SEÇİM SONRASI GÖRÜŞLER ve ŞENLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücret zam oranını açıkladı. Buna göre, 2022'nin ikinci yarısında ödenecek aylık net asgari ücret yüzde 30 . . . .
7256 sayılı Kanun ile 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununa eklenen geçici 93 üncü madde hükmünün uygulanmasına yönelik usul ve esaslara . . .
İzmir SMMM Odasından Duyuru; Beyanname Sürelerinin Uzatılması Hakkında..
Konya S.M. Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, şirketlerin fatura işlemlerinin dijitale taşındığını belirterek . . . .
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kurban bayramı emekli ikramiyelerinin bayramdan önce 2-7 Temmuzda hesaplara yatırılacağını . . . .
Memur ve emeklinin 3.600 ek gösterge düzenlemesi için hazırlanan yasa teklifi af ve zam müjdeleriyle adeta mini seçim paketine dönüştürüldü.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz konjonktür, toplumun tüm kesimlerini olduğu gibi maalesef biz mali müşavirleri de derinden etkilemektedir.
"3600 ek gösterge" ile "öğrenci affı" düzenlemesini de içeren ekonomiye ilişkin "torba" kanun teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu
Beyana dayanan vergilerde vergi ziyaı cezasını gerektiren fiilleri işleyen mükelleflerle bunların işlenişine iştirak eden diğer kişilerin kanuna . . .
Türk Lirası mevduatları cazip kılmak, birikimlerin Türk Lirası mevduat ve katılım hesaplarında tutulmasını sağlamak amacı ile stopaj . . .
Antalya SMMM Odası Başkanı Sacettin Hancıoğlu'nun Ağabeyi Selahattin Hancıoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları - 11.06.2022 tarih ve 31863 sayılı Resmi Gazetede 7409 sayılı Avukatlık Kanunu İle Türk Borçlar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yayımlanarak yürürlüğe girdi.
2022/Mayıs Ayı Sigorta Primi, Kdv İade Alacağından Mahsubu Suretiyle 27.07.2022 Tarihine Kadar Ödenebilecek
10 Eylül 1971 doğumluyum. 1 Kasım 1989 tarihinde sigortam başladı. 2021 Aralık ayına kadar aralıklarla çalıştım. . . . .
Ülkemiz, 2018 yılının ortalarından itibaren döviz kurlarının yükselişini önlemek için deneme yanılma yolu ile çeşitli taktiklere başvuruyor! . . .
Uzun bir süredir sağlık çalışanları tarafından beklenen mali ve özlük haklarına ilişkin iyileştirmeler içeren Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve . . .
Evet, çok haklısınız, aslında bunun tam tersinin olması lazım. Ancak, ister inanın ister inanmayın şu an uygulamada böyle bir kaotik durum . . .